Z dobrymi narzędziami pracuje się lepiej. A karta I♥Biznes od iSpot dla małych i średnich przedsiębiorców to pakiet dodatkowych korzyści. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na nich.

Powód 1.

Czipy Apple zmieniają wszystko.

MacBook Air w 2021 roku został wyposażony w ultraszybki czip Apple M1, dzięki któremu urządzenie zapewnia zawrotną prędkość pracy i energooszczędność. Apple M1 dostępny jest w 13-calowym MacBooku Pro, Macu mini i 24-calowym iMacu. Dzięki niemu urządzenia działają 3,5 x szybciej, a realizowanie kilku projektów na raz staje się proste.

Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają także po iPady z wyświetlaczami Retina i zaawansowanymi aparatami oraz – oczywiście – iPhone’y. Technologia 5G gwarantuje szybki internet mobilny, który pozwala na błyskawiczne pobieranie dużych plików i uczestniczenie w wieloosobowych wideokonferencjach. Wśród użytecznych gadżetów firmowych nie może zabraknąć także Apple Watcha. To w tym inteligentnym zegarku jednym stuknięciem palca można zarządzać powiadomieniami, sprawdzać przychodzące wiadomości, czy odbierać połączenia.

Powód 2.

Prywatność i bezpieczeństwo.

Urządzenia Apple są projektowane od podstaw tak, aby zapewnić maksymalną prywatność i bezpieczeństwo, a Klientowi – umożliwić decydowanie, jakie informacje udostępnia oraz komu. Dlatego też wszystkie produkty firmy mają wbudowane zabezpieczenia, dzięki którym dane wykorzystywane są w ograniczonym zakresie i w sposób transparentny. W momencie zgubienia lub kradzieży sprzętu, wszelkie informacje użytkownika są chronione dzięki funkcji szyfrowania. Istnieje również możliwość zdalnego wymazania urządzenia, jego blokady oraz lokalizacji, jeśli w danej chwili przekazuje sygnał.

Powód 3.

iSpot Premium Leasing.

Skorzystanie z innowacyjnych urządzeń Apple obecnie jest w zasięgu każdego przedsiębiorcy. A wszystko za sprawą sieci salonów i punktów serwisowych iSpot, największego autoryzowanego resellera Apple w Polsce. Firma, która w Polsce działa od ponad 20 lat, służy pomocą nie tylko w znalezieniu najlepszego i najefektywniejszego sprzętu dla przedsiębiorstwa, ale również oferuje atrakcyjne formy finansowania, w tym innowacyjny leasing w 100% online, już od pierwszego dnia działalności firmy.

iSpot Premium Leasing to – zupełnie wyjątkowy produkt – jedyny leasing w 100 proc. online. Oferta kierowana do tych, którzy w ramach zakupu sprzętu chcą skorzystać z dogodnego finansowania, pozwala załatwienie wszelkich formalności przez internet. Do zawarcia umowy nie trzeba czekać, aż kurier dostarczy nam niezbędne dokumenty do podpisu, gdyż usługa jest całkowicie zdalna. To nowatorskie i wygodne rozwiązanie.

Powód 4.

Karta I♥Biznes od iSpot.

Umowa iSpot Premium Leasing dotyczy finansowania od 1 do 50 tys. zł netto. Za te pieniądze przedsiębiorca może kupić dowolne urządzenie i akcesoria z szerokiego asortymentu iSpot. A wystarczy zakup trzech urządzeń Apple lub zakupy za więcej niż 8 000 zł netto w salonie iSpot, by cieszyć się kartą I♥︎Biznes, a wraz z nią – szerokim pakietem korzyści.

W ramach usługi, do firmy zostanie przydzielony dedykowany Opiekun, który nie tylko odpowiednio dopasuje ofertę do indywidualnych wymagań biznesu, ale zajmie się także migracją danych, uruchomieniem systemu, czy konfiguracją poczty. Pracownik zatem otrzyma urządzenie od razu przystosowane i gotowe do pracy.

Wsparcie obejmuje także pakiet zniżek. Za usługi serwisowe, usługi wsparcia technicznego oraz wybrane produkty klient zapłaci mniej: 15 proc. za usługi serwisowe, 20 proc. za usługi w salonach iSpot, 5 proc. na wszystkie produkty innych marek niż Apple.

Wraz z kartą iLoveBiznes klient otrzymuje 20 proc. zniżki na zróżnicowane warsztaty iSpot, na których może poznać pełnię możliwości urządzeń Apple. Np. użytkownicy biznesowi, którzy wdrażają rozwiązania systemu Maca w swojej firmie, poznają sposoby poruszania się po systemie macOS oraz wskazówki przydające się podczas codziennego użytkowania. Przećwiczą też korzystanie z najbardziej przydatnych aplikacji oraz interfejsu systemu. Podobne warsztaty dedykowane są użytkownikom iPadów i iPhone’ów.

Karta I♥︎Biznes to także dodatkowy rok gwarancji na urządzenia Apple oraz darmowa dostawa pod wskazany adres.