Kamizelka 4F 229,99 zł, Buty Adidas 449 zł, Wizerunek Under Aromur

Po długich zimowych miesiącach siedzenia w domu, możemy być nieco rozleniwieni i bardzo prawdopodobne, że na naszym ciele odłożyła się warstwa tłuszczu, której najchętniej pozbylibyśmy się tuż przed rozpoczęciem sezonu plażowego. W związku z tym przyszedł odpowiedni czas, aby rozruszać kości i wziąć się za ćwiczenia! O czym jednak musimy pamiętać? Dopasowany do treningu sportowy strój ułatwi wykonywanie aktywności fizycznej, maksymalnie zwiększy komfort i tym samym zachęci do działania oraz regularności będącej kluczem do upragnionych efektów.

Top Under Armour 159,99 zł, Buty Adidas 799 zł, Wizerunek Under Armour

Możliwości do budowania formy jest wiele. Do dyspozycji są siłownie i hale sportowe wyposażone w profesjonalne sprzęty, ale także parki i lasy, które idealnie nadają się na przykład do uprawiania joggingu. Plusem trenowania na zamkniętych obiektach sportowych jest to, że wykupując karnet skutecznie zobowiązujemy się do ćwiczeń i dzięki temu zachowujemy regularność, bez której ciężko zaobserwować efekty pracy. Z drugiej strony, uprawianie sportów na świeżym powietrzu jest jeszcze bardziej przyjemne i pozytywne dla zdrowia – porządna dawka tlenu i odrobina słońca jest dobra zarówno dla ciała, jak i umysłu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Top Under Armour 229,99 zł

Bluzka Under Armour 169,99 zł

Jak kompleksowo przygotować się do treningu? Ubrania przystosowane do ruchu i obuwie stworzone z myślą o ćwiczeniach to absolutna podstawa, na której opiera się ich efektywność. Gdy zaopatrzymy się w sportowe buty i garderobę, będziemy odczuwać mniejsze zmęczenie i dyskomfort. W zamian poczujemy lepszą mobilność i lekkość. Do wiosennej aktywności na świeżym powietrzu przyda się wygodny dres i bezrękawnik, aby zmienna pogoda nas nie zaskoczyła. Podczas treningu niezastąpionym elementem garderoby dla kobiet będzie biustonosz sportowy. W przypadku obuwia, ważne jest aby wybierać te dostępne w sklepach sportowych, ponieważ bardzo szybko odczujemy skutki nieodpowiednio dobranych do ćwiczeń butów, co może nas niepotrzebnie szybko zniechęcić.

Buty Under Armour 640 zł

Kamizelka 4F 179,99 zł

Spodnie 4F 169,99 zł

Szorty 4F 149,99 zł

Buty 4F 229,99 zł

Buty 4F 299,99 zł