Żakiet Tatuum 399,99 zł; Szal Van Graaf 125,95 zł; Kolczyki Tous 799 zł; Buty ECCO 649 zł; Spódnica Van Graaf 349,95 zł

W sezonie letnim popularnością cieszy się nieszablonowe oraz nonszalanckie podejście do mody. Lekkie, zwiewne bawełniane sukienki noszone są w zestawieniu z ciężkimi botkami, kurtkami i akcesoriami o ciekawym akcencie kolorystycznym. U progu jesieni nie będzie inaczej! W Złotych Tarasach znaleźć można mnóstwo inspiracji w bogatej palecie odcieni słonecznej jesieni i to w klimatycznym stylu BOHO.

Cocktail party w stylu BOHO?

Zawieszka YES  279 zł; torebka worek Wojas 399 zł; Buty Hego’ s 279,99 zł; Modelka: Łańcuszek YES 429 zł; Bransoletka YES 289 zł; Sukienka Reserved 179,99 zł; Buty Guess 869 zł; Torebka Van Graaf 429,95 zł

Koniec lata niechybnie przypomina nam o zbliżającej się chłodnej aurze, która wymusi na nas ubieranie się na tzw. cebulkę. Dlatego korzystając z ostatnich ciepłych dni, warto przemyśleć warstwowe budowanie stylizacji, dzięki czemu zmienna pogoda nie będzie zaskoczeniem. W ciągu dnia, kiedy możemy łapać promienie słońca i ogrzać się w jego blasku remedium będą sukienki z rękawkiem. Natomiast późnym popołudniem, aby ogrzać się, gdy nadejdzie chłodny wieczór, warto zaopatrzyć się w lekką marynarkę lub kurtkę typu ramoneska.

Bluzka Desigual

Bluzka Desigual 309 zł

Marynarka Zara

Marynarka Zara 249 zł

Co łączy Kendal Jenner, Katie Holmes i Lily Aldbridge? Najgorętszy trend sezonu, czyli łączenie zwiewnych sukienek z botkami! W naszej propozycji doszukać się można eklektyzmu, którego podstawą jest styl BOHO. Jego jesienne wydanie z pazurem polega na dodaniu mocnych akcentów np.: poprzez ramoneskę oraz barwną torebkę na łańcuszku. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto decydować się na charakterystyczne akcesoria przykuwające uwagę.

Koszula Tatuum

Bluzka Tatuum 199, 99 zł

Zara torebka

Torebka Zara 119 zł

Dostępne w Złotych Tarasach kolekcje, pozwalają na istne wariacje tematyczne, których esencją jest modny trend Cocktail Party. Niezależnie od tego czy po pracy, czy też po uczelni, wspólne wyjście do lokalnego bistro może stać się dobrym pretekstem do zadania szyku oraz mile spędzonego czasu wśród znajomych. Co więcej, takie wyjście nie musi wiązać się z niezobowiązującą elegancją zarezerwowaną dla nieco bardziej formalnych spotkań.

Moda kapsułowa ma wiele odsłon, dlatego też zachęcamy także do lektury artykułu Niezobowiązująca elegancja w pracy, gdzie zdradzamy, w jaki sposób łączyć styl sportowy ze stylem smart casual.

Sukienka Stradivarius

Sukienka Stradivarius 119 zł

Żakiet Tatuum

Żakiet Tatuum 119,99 zł