Płyta analogowa Curtis Harding Media Markt 99,90 zł, Głośnik Oppo/Media Markt 99,90 zł, Słuchawki Jabra/Media Markt 319 zł

Muzyka łagodzi obyczaje, jest przyjemnym towarzyszem codzienności. A to czego i jak słuchamy, ma duże znaczenie i wpływ na nasze samopoczucie. W domu, w drodze do pracy, u znajomych – muzyka towarzyszy nam wszędzie. Przygotowaliśmy przegląd nowości kulturalnych oraz sprawdzonych multimediów. Wszystko to znajdziecie w Złotych Tarasach!

Głośnik Marshall/Media Markt 649 zł, Słuchawki Jabra/Media Markt 319 zł, Płyta Anna Jurksztowicz Media Markt 39,90 zł

MUZYCZNE HITY

Curtis Harding „If Words Were Flowers”

„If Words Were Flowers” to album na którym znajdziemy bukiet stylów muzycznych – od vintage’owego soulu, R&B, hip-hopu po garażowy rock. To album, który jest jednocześnie eksperymentalny i klasyczny, poruszający, opowiadający o miłości, odporności i pojednaniu, stworzony przez artystę, który ponad wszystko ceni piękno i siłę ludzkich więzi.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Słuchawki Sony/Media Markt 1099 zł

Głośnik JBL/Media Markt 639 zł

Anna Jurksztowicz „Jestem taka sama”
Wokalistka jakiś czas temu obchodziła 35-lecie pracy zawodowej i z tej okazji wydała album, obok którego trudno przejść obojętnie. Płyta stanowi syntezę muzycznych poszukiwań artystki. Znajdziemy tu mieszankę popu, jazzu i nastrojowych klimatów – 14 premierowych kompozycji do muzyki Krzysztofa Napiórkowskiego i Krzesimira Dębskiego. Piękne teksty, spokojna, relaksująca muzyka, łagodny głos Anny Jurksztowicz wprawiają w cudowny nastrój.

Sanah „Uczta”
Młoda wokalistka nie spoczywa na laurach. Uwielbiana przez stacje radiowe i licznych fanów Sanah wydała niedawno trzeci już studyjny krążek. „Uczta”, jak twierdzi sama artystka to najważniejszy projekt w jej życiu. Album zawiera dziesięć utworów zaśpiewanych w duetach ze znakomitymi wokalistkami i wokalistami, m.in. z Anią Dąbrowską, Arturem Rojkiem, Grzegorzem Turnauem, Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło.

Lampka nocna LED Empik 79,99 zł

Słuchawki Marshall/Media Markt 529 zł

Aerosmith ”1971: The Road Starts Hear”
Nie lada gratka dla fanów zespołu. Jedno z najwcześniejszych nagrań grupy i prawdziwy rarytas, stanowiący zapis występu Aerosmith dla ekipy i przyjaciół. Zestaw zawiera 7 numerów, w tym „Mama Kin” czy wczesną wersję przeboju „Dream On”. Do zarejestrowania piosenek posłużył szpulowy magnetofon gitarzysty Joe Perry’ego. Materiał powstał w oryginalnym, a zarazem obecnym składzie, który tworzą: Steven Tyler, Joe Perry, Tom Hamilton, Joey Kramer i Brad Whitford.

CATS Soundtrack
Propozycja idealna dla fanów musicali! „Cats: Highlights From The Motion Picture Soundtrack” to zbiór najpiękniejszych utworów z filmowej wersji kultowego musicalu „Koty”. Na płycie znajdziemy ikoniczne kompozycje Andrew Lloyd Webbera, w tym „Memory” zaśpiewane przez Jennifer Hudson i Francescę Hayward, Łącznie na płytę trafiło 16 utworów, w tym takie klasyki jak „Jellicle Songs for Jellicle Cats” w wykonaniu całej obsady, „The Rum Tum Rugger” Jasona Derulo oraz „Macavity” Taylor Swift i Idrisa Elby. Napisana specjalnie na potrzeby filmu piosenka „Beautiful Ghosts” w wykonaniu Taylor Swift otrzymała nominację do Złotego Globu.

Płyta Coltrane Empik 206,99 zł

Soundtrack do filmu Cats Media Markt 34,99 zł

Płyta Aerosmith Empik 54,99 zł

Płyta Sanah Empik 43,99 zł