Visual Under Armour, Bluza 4F 179,99 zł, Buty Under Armour 640 zł

Wspólne ćwiczenie z bliską osobą ma wiele zalet – pomaga zadbać o kondycję fizyczną, jest źródłem dodatkowej motywacji do działania, a także poprawia i buduje bliższe więzi. Taka forma aktywnego spędzania czasu wśród par jest coraz popularniejsza!

Visual 4F, Frotki Under Armour 50 zł, Bluza 4F 169,99 zł

POWER COUPLE

Sukces takiej formy spędzania wspólnie czasu to nic innego niż… chemia! W czasie wysiłku fizycznego wydzielane są endorfiny, czyli hormony szczęścia. Uczucie szczęścia w towarzystwie bliskiej osoby sprawia, że zależy nam na tym, by spędzać z nią jeszcze więcej czasu. Istnieją nawet badania potwierdzające, że pary które razem uprawiają sport są bardziej zadowolone w związku. Co ciekawe, udowodniono, że jeśli jedna osoba w związku dba o siebie bardziej, to czuje się lepsza, bardziej atrakcyjna, często uważając tą drugą za gorszą. Można się z tym zgadzać lub nie, ale jedno jest pewne – wspólne ćwiczenia to świetny pomysł na spędzanie czasu. Nie musi to być trening na siłowni. Wspólna jazda na rowerze, wspinaczka albo wieczorny jogging mogą okazać się zbawienne dla każdego!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Buty Under Armour 460 zł

T-shirt Under Armour 160 zł

RAZEM RAŹNIEJ

Ćwiczenia w parach to dobry pomysł zarówno na siłowni jak i w domowym zaciszu. A poza dietą, planem treningowym i celami z pewnością przyda się nam… dopasowany strój, w którym jeszcze bardziej będziemy podobać się drugiej połówce. Często bywa tak, że kwestia ubrań do ćwiczeń jest bagatelizowana, a odpowiednie sportowe ubrania zastępowane są wyciągniętymi t-shirtami i szortami. I to błąd – dopracowana stylizacja na trening nie tylko zagwarantuje komfort ćwiczeń, ale także sprawi, że w oczach partnera/partnerki będziemy jeszcze bardziej atrakcyjni. Oczywiście nie jest to najważniejsze, ale ubranie może sprawić, że poczujemy się lepiej i wzrośnie nasze poczucie własnej wartości. 

Buty Nike/Intersport 599,99 zł

Buty Nike/Intersport 279,99 zł

MATCHY MATCHY

Silnym trendem widywanym na siłowni jest… dopasowanie kolorystyczne wśród par! Pary często stawiają na sprawdzoną czerń, chociaż coraz większą popularnością cieszą się ubrania w mocniejszych, nasyconych kolorach. Należy pamiętać także o tkaninach, najlepiej takich, które będą „oddychać”. Gdy ćwiczymy podnosi się temperatura ciała. Przewiewna lub odprowadzająca pot odzież zapewnia odpowiednią wentylację, dzięki temu nie zatykają się pory w skórze. Ubrania, które nie przepuszczają powietrza, mogą w trakcie aktywności fizycznej powodować duży dyskomfort termiczny, a to przekłada się na jakość i efektywność treningu.

Bluza Intersport 199,99 zł

Spodnie dresowe 4F 139,99 zł

INSTATREND

#Gymcouple to bardzo wyraźny trend także na social mediach, który doczekał się ponad 100 tysięcy hashtagów. Śledząc zdjęcia użytkowników można zauważyć wyraźny trend, także jeśli chodzi o stylizacje. U kobiet królują legginsy i dopasowane do nich kolorystycznie crop topy lub body. Panowie wolą luźniejsze koszulki bez rękawów, koszulki z elastycznych materiałów oraz gwarantujące swobodę spodenki. 

Spodnie 4F 299,99 zł

Kamizelka 4F 299,99 zł