Szafka Zara Home 599 zł; Ramka Home&you 39 zł; Szafka Home&you 119 zł; Figurka Home&you 149 zł; Kubek Home&you 29 zł

Drewniane figurki, muszle, bambusowe bibeloty czy akcesoria z frędzlami to pamiątki, które najczęściej przywozimy z dalekich podróży. Jeśli chcemy by wspomnienia z egzotycznych wojaży były z nami przez cały rok, warto wkomponować je w wystrój naszych wnętrz.

Poszewka Home&you 65 zł; Figurka Home&you 119 zł; Jutowa lampa Zara Home 199 zł; Koronkowe podkładki Zara Home 49,90 zł

Etymologia słowa ,,Ethnos” kieruje nas do starożytnej Grecji, co ze starogreki w polskim tłumaczeniu oznacza nic innego jak ludzi. Właśnie dlatego styl etno nawiązuje do rękodzieła, lokalnych tradycji i kultur. Jego najbardziej charakterystyczne elementy to afrykańskie i arabskie wzory, kwiaty oraz motywy folkowe, które nadają wnętrzom eterycznego charakteru i przytulności.

Stolik na czasopisma Tchibo 369,99 zł

Poduszki Tchibo 44,99 zł sztuka

Jak urządzić wnętrze w stylu etno? Wystarczy dobrać odpowiednie kolory takie jak miedziany, oliwkowy, oberżynowy czy rdzawoczerwony, które pasują do brązów, beży i szarości. Właśnie w tych kolorach powinniśmy szukać poszewek, dywanów i pledów, które dostępne są w salonie Homla na poziomie 2. Dla pierwszych 20 czytelników Homla oferuje również rabat do kwoty 500zł na wszystkie produkty z wyłączeniem złap okazje i SALE.

Koc Home&you 219 zł

Bieżnik Home&you 89 zł

Nic tak nie buduje domowej atmosfery i etnicznego sznytu, jak dodatki. Figurki, maski, świece wpiszą się w orientalny trend, jeśli będą wykonane z drewna lub tworzywa imitującego glinę. Sprawdzą się również złocone bibeloty, wiklinowe kosze na prasę oraz kwiatowe suszki zapachowe, których głęboki aromat przeniesie Cię w odległy świat orientu. Szeroką gamę produktów etnicznych z kolekcji Dash of Nature znajdziesz w salonie Home&You.

Osłonka Home&you 49 zł

Figurka Home&you 29 zł