Plakat „Koniec Świata czyli Kogel Mogel 4” Multikino, Plakat „Dom Gucci” Multikino, Kadr z filmu „Dom Gucci”

Sezon jesień-zima 2021/2022 to czas gorących premier kinowych! W najnowszym box office pojawiają się zarówno zagraniczne, jak i polskie propozycje. Nie sposób pominąć głośnego tytułu jakim jest Dom GUCCI, którego to premiera miała miejsce w ostatnim tygodniu listopada. Gotowi na świat pełen intryg?

Film DVD „Misz Masz czyli Kogel Mogel 3” Empik 31,99 zł, Woda perfumowana Gucci/Douglas od 305 zł, Książka „Dom Gucci” Sara Gay Forden Empik 44,90 zł, Kadr z filmu „Dom Gucci”

Na ekranach Multikina Złote Tarasy zaczynają się pojawiać się długo wyczekiwane premiery! Sezon jesienny otworzyliśmy przygodami Jamesa Bonda, pochyliliśmy się nad najnowszą częścią Matrixa (zobacz tutaj), a teraz nadszedł czas na nietuzinkowy tytuł ze wspaniałą plejadą gwiazd! Pośród nich zjawiskowa Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Salma Hayek, czy też Jeremy Irons… Wymieniać możemy niemal bez końca. Tylko czy tak wyjątkowa obsada skradnie serca kinomaniaków rządnych fabuły pełnej intryg?

Ten amerykański kryminał biograficzny w reżyserii Ridleya Scotta dosłownie opanował media społecznościowe oraz jest na językach opinii publicznej. Dlaczego? Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci jest bezprecedensowa.

Woda perfumowana dla mężczyzn Gucci/Douglas od 375 zł

Książka „Gucci. Prawdziwa historia dynastii sukcesu.” Patricia Gucci Empik 44 zł

Autorzy filmu zabierają nas do słonecznej Italii. Akcja toczy się w latach 90tych, dokładniej w roku 1995. Krok po kroku dowiadujemy się, co doprowadziło do tragicznego wydarzenia, które wstrząsnęło światem mody wysokiej oraz dóbr luksusowych. Produkcja trwała w cieniu skandalu i mimo że film powstał na podstawie książki Sary Gay Forden – The House of GucciA Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed z 2001 roku, to nie cichną echa z bliskiego otoczenia rodzin Reggiani oraz Gucci, które mogą podjąć stosowne działania tuż po premierze filmu.

Książka „ Gucci. W imię mojego ojca” Patricia Gucci Empik 31,90 zł

Woda perfumowana dla kobiet Gucci/Douglas od 305 zł

Czy premiera faktycznie wpłynie na wizerunek marki? Jak wyglądały kuluary planowanej zbrodni? Na te pytania nie mamy odpowiedzi, ale chętnie zobaczymy historię pisaną życiem przepełnionym blichtrem i sławą.

W repertuarze Multikino Złote Tarasy przed nami jeszcze jeden z gorętszych tytułów. Wszystkich fanów serii Matrix czeka nie lada gratka. Powrót do korzeni? Więcej o najnowszej odsłonie, przeczytać można w artykule Powrót w wielkim stylu? The Matrix Resurrections.