Przykładowy zestaw Lunchowy Hana Sushi; Łosoś norweski ze szpinakiem North Fish; przykładowa sałatka na lunch Hard Rock Cafe

Wraz z nadchodzącą jesienią krótsze stają się dni, a my więcej czasu spędzamy przy biurku skupiając się na służbowych obowiązkach lub na studiach. W tym czasie warto zadbać nie tylko o aktywność fizyczną, ale i dietę. Ćwiczenia wsparte odpowiednim nawodnieniem organizmu oraz regularnymi posiłkami, pozwolą utrzymać dobre samopoczucie oraz formę. W Złotych Tarasach znajdziecie idealne propozycje na smaczny, późny posiłek.

Na szybko, nie oznacza tego, że posiłek nie posiada ważnych dla organizmu wartości odżywczych i jest źle zbilansowany. Nawet, jeżeli decydujemy się na tzw. fast food, możemy zapoznać się z pełną kartą menu oraz ofertą, dzięki której skomponujemy świeży i smaczny posiłek pełen składników bogatych w białko i witaminy.

Subway guacamole

Subway sałatka

Subway veggie delite

subway sandwich

Jedną z naszych propozycji jest skorzystanie z menu Subway. Każdego dnia można skosztować zupełnie innego produktu, dostępnego w atrakcyjnej ofercie cenowej. Co więcej, niezależnie od wyboru bazy tj. wrapa lub pieczywa, Subway oferuje szeroką gamę personalizowania zamówienia. Każda kanapka może zawierać nie tylko podstawowe warzywa, ale i dodatkowe składniki. Przykładem jest awokado, które dzięki zawartości kwasu oleinowego obniża poziom cholesterolu, a zawarty w nim potas reguluje ciśnienie krwi wpływając pozytywnie na funkcjonowanie organizmu.

Dorsz czarny panierowany

Dorsz North Fish

Łosoś norweski Grillowany

Łosoś North Fish

North Fish zapewnia dostęp do bogactwa i dobra płynącego z witamin i mikroelementów ukrytych w rybach. Czy wiecie, że dorsz, to źródło pełnowartościowego białka oraz kwasów z rodziny omega-3? Mają one dobroczynny wpływ na pracę serca oraz stymuluje pracę układu odpornościowego. Restauracja North Fish w Złotych Tarasach oferuje także wiele dodatków pod postacią warzyw, a także świeżych soków, co stanowi zdrowe uzupełnienie posiłku. Nie zapominamy jednakże o fanach łakoci! Więcej o słodkiej propozycji przeczytać możecie w artykule Szczypta magii w sercu miasta.

Mc Wrap Macdonald

Wrap MacDonald

Sałatka falafel Macdonald

Sałatka MacDonald

Wychodząc z klubu fitness Calypso można skorzystać także z oferty sąsiadującej z nią restauracji Mc Donald’s. Po treningu trzeba wrzucić coś na ząb. Może mieszanka sałat z soczystym pomidorem sprawdzi się na mały głód lub jako przekąska między posiłkami? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gastronomiczną strefy restauracyjnej Złotych Tarasów.