Drewniany mebel do przechowywania Zara Home 379 zł; Lampa Home&You 199 zł; Fotel Zara Home 899 zł; komoda Homla 749 zł

Małe mieszkanie może być wielofunkcyjne, jeżeli tylko zadbamy o ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Sprawdzi się to szczególnie w przypadku kawalerek, gdzie do dyspozycji pozostaje duży pokój. Jeżeli jego aranżacja musi zapewnić nam nie tylko komfort przyjmowania gości, pracy, ale i snu, to zachęcamy do lektury wskazówek.

Trzy kolory mieszkania, czyli barwny akcent własnego m.

Krzesło Home&you 499 zł; Puf Homla 249 zł; Misa dekoracyjna Home &you 89 zł; Stoliki szklane Zara Home 899 zł

Wiele osób decydując się na zakup swojego małego mieszkania, zastanawia się nad jego odpowiednią aranżacją. Chcąc wypełnić wszystkie swoje potrzeby, łączy przyjemne z pożytecznym, czyli skupia się na optymalizacji miejsca oraz maksymalizacji efektywności. Z pomocą przychodzi oferta salonów Homla, Home & You, a także ZARA Home, gdzie poza dodatkami zakupicie także przydatne i małe meble do swego mieszkania.

Homla podnóżek

Siedzisko Homla 279,20 zł

NISHA KRZESŁO

Krzesło Home&You 169 zł

Jeżeli zastanawiacie się jak częściowo zaaranżować przestrzeń przy oknie oraz nisko osadzonym parapecie, to warto przemyśleć zakup miękkich podkładek na krzesło oraz poduszek, dzięki którym wygospodarujecie ciekawie zaaranżowane miejsce siedzące. Może posłużyć ono np.: chwili relaksu.

W ofercie Homla możecie znaleźć zarówno okrągłe stoliki o średnicy ok. 80 cm, jak i komplety krzeseł. Dostawiając je do parapetu i okna, stworzycie przestrzeń do spożycia posiłku z bliskimi, a także miejsce, które zapewni wam komfort do pracy.

JONESSO STOLIK KAWOWY

Stolik nocny Home&You 459 zł

NORDI SZAFKA HOMLA

Szafka Homla 499 zł

Salon Home & You Złote Tarasy zaskakuje dostępnością m.in. mebli. Pośród nich możecie znaleźć pufy, krzesła, stoliki, kufry, komody, a także… Toaletki. Mogą stać się ciekawą propozycją aranżacji jednej ze ścian narożnych, gdzie zagospodarujecie przestrzeń także tymczasowo do pracy. Warto jednak pamiętać o zapoznaniu się z ergonomią pracy oraz dopasowaniu mebli do wytycznych zapewniających komfort pracy w trybie hybrydowym.

W salonach wnętrzarskich w Złotych Tarasach dostępne są także tzw. konsole. To ciekawe rozwiązanie dla posiadaczy sof oraz kanap. Chcąc nadać nieco amerykańskiego sznytu w salonie można postawić ją za kanapą. Co więcej, generując trochę wolnej przestrzeni pod samą konsolą możemy dostawić do niej kuferki, w których chować będziemy nasze skarby – świetny sposób na oszczędność miejsca.

DOMINICANO STOLIK NOCNY HOME YOU

Stolik nocny Home&You 459 zł

Tchibo pufa ze skrzynią

Ławka ze skrzynią Tchibo 749 zł