„Malignant” premiera 3 września; „Tammy Faye” film biograficzny- premiera 24 września; „ James Bond – Nie Czas umierać” premiera 1 października

Zbliżające się jesienne wieczory nie muszą być równoznaczne ze spędzeniem czasu w domu na kanapie z herbatą i do tego pod kocem! Czeka nas moc gorących premier, na które warto wybrać się do Multikina Złote Tarasy. Pamiętajcie, że przy zakupie biletów na seans otrzymujecie aż 4 godziny parkingu gratis. Komedia, film fantasy, a może horror? Przed nami premiera każdego gatunku.

Wcielenie

Horror w reżyserii Jamesa Wana, który zmrozi krew w żyłach nawet najodważniejszych fanów gatunku! Wyobraź sobie, że w jednej chwili twoje życie zmienia się diametralnie poprzez wizje, których doświadczasz. Czy historia z przeszłości może wpłynąć na teraźniejszość? Dlaczego każde kolejne spojrzenie w głąb siebie, sprawia, że odczuwasz emocje innych. Rozwiązanie zagadki nie będzie takie proste, bo poszlaki, z których chcesz złożyć układankę, trącił ząb czasu. Kim jest morderca? Kim są ofiary? Kim w całej układance jest główna bohaterka? Premiera filmu Wcielenie już 3 września br.

Teściowie

Ślub, którego nigdy nie było i wesele, które najlepiej jak najszybciej zapomnieć. Film w reżyserii Kuby Michalczuka trafi na ekrany Multikina Złote Tarasy mniej więcej w połowie września. Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status społeczny, zamożność. Młoda para rezygnuje ze ślubu… Mezalians? Pomimo szoku, oba rody rozpoczynają wesele robiąc dobrą minę do złej gry. Wystarczy chwila, aby rodzinna impreza stała się polem bitwy. Komedia? Dramat? Ten film warto zobaczyć.

Venom 2 Carnage

Kontynuacja kultowego hitu tym razem w reżyserii Andy’ego Serkisa (aktor oraz reż. m.in. filmów Pełnia Życia oraz Mowgli: Legenda Dżungli), zabierze nas w uniwersum produkcji Sony’s Marvel Universe. Chociaż zdjęcia do produkcji rozpoczęły się blisko dwa lata temu, oficjalna premiera ulegała przesunięciu… Mamy nadzieję, że już 17 września dowiemy się jaka jest fabuła sequela i czy potwierdzą się przypuszczenia, że dotyczą przeszłości głównych bohaterów.

W Złotych Tarasach sprawdzamy także najnowsze premiery gier! Więcej informacji znajdziecie w artykule Press Play: Premiery na konsole.