Ramka na zdjęcie Home & You 35 zł, Pojemniczek Home & You 69 zł, Dywan Zara Home 759 zł, Lampka Home & You 119 zł, Poduchy Zara Home , Sypialnia Homla

W sezonie jesień-zima 2021/2022 nie zabraknie także wątku poświęconego aranżacji mieszkania. Okres jesienny najczęściej kojarzy nam się z polską złotą jesienią albo okresem słoty pełnym chłodnych i deszczowych dni. Dlatego ten artykuł w Kapsule Mody poświęcimy aranżacji sypialni oraz ciepłym pledom, które ogrzewać nas będą chłodnymi wieczorami.

Lampka Zara Home 459 zł, Pufa Home & You 299 zł, Pościel Homla 149 zł, Budzik Home & You 129 zł, Kubek na zdjęciu to Home & You

Salony z asortymentem wnętrzarskim w Złotych Tarasach posiadają mnóstwo inspiracji dla niemalże każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Mając na uwadze trwający okres jesienno-zimowy, skupiamy się na wyposażeniu sypialni – na ciekawych wzorach poszewek, kocach oraz pledach.

Salon Home&You w Złotych Tarasach charakteryzuje się szerokim asortymentem, którego uniwersalizm zapewnia spójność i komplementarność względem produktów z wcześniejszych kolekcji. Niezależnie od doboru stylu, zawsze można zestawić ze sobą pasujące do siebie elementy. Sprawdźmy, co królować będzie w najbliższych miesiącach w stylizacji sypialni.

Ramka na zdjęcie Home & You 39 zł

Świeca zapachowa Home & You 39 zł

Barwna mieszanka akcentów florystycznych czy nawiązanie do stylu art deco? W przypadku kolekcji dostępnej w Home&You, należy wyjść od elementów je spajających. To przede wszystkim ciemna, butelkowa zieleń. Kolor, który od kilku sezonów wiedzie prym w aranżacji domu oraz mieszkania. Dla osób spragnionych akcentów letnich, idealnym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z zestawami wzorzystej pościeli bawełniano-satynowej lub z mikrofibry. Duże liście palmowe, paprocie, a może delikatne kwiaty? Mnogość opcji jest imponująca.

Dwustronna poszwa na kołdrę Zara Home 79,90 zł

Dyfuzor zapachowy Home & You 49 zł

Art deco, to wyjątkowy nurt w architekturze, który miał swoje zastosowanie także w aranżacji wnętrz. Charakteryzuje się klasycyzującym zgeometryzowaniem, co ma na celu nadanie spójności formom i kształtom, sprzęgając je z funkcją określonych przedmiotów oraz pomieszczeń. Bardzo często bazujący na łączeniu barw sezonowych z ponadczasową czernią oraz złotem. Warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z ofertą home decor w Złotych Tarasach, gdyż może być to ekscytująca podróż przez inspiracje!

Dywanik Zara Home 199 zł

Lampka Zara Home 379 zł

Wisienką na torcie w każdej sypialni oraz salonie będzie pled lub narzuta. Stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale i funkcjonalny. W salonie Homla w Złotych Tarasach, zapoznać się można z ich szeroką gamą kolorystyczną – od szarości przez beż i róż aż do zielni oraz morskiego niebieskiego. Dostępne są zarówno cienkie, plecione, jak i grube wykonane z miękkiej mieszanki materiałów, utrzymujących ciepłotę.

Szafeczka Homla 499 zł

Poszewka dekoracyjna Homla 29,99 zł