Loading...
Lifestyle2021-09-10T10:46:35+02:00

Ekspress Vertuo Nespresso; Ramka do zdjęć Home&You; Lampa nocna Home&you; Misa na owoce Home&You, Iphone 12 Ispot; Pióra wieczne LAMY Moleskine

FOOD

  • Jesienny wieczór ze zdrową przekąską

Jesienny wieczór ze zdrową przekąską

Wraz z nadchodzącą jesienią krótsze stają się dni, a my więcej czasu spędzamy przy biurku skupiając się na służbowych obowiązkach lub na studiach. W tym czasie warto zadbać nie tylko o aktywność fizyczną, ale i dietę.

  • wszystkie drogi prowadza na lunch

Wszystkie drogi prowadzą na lunch

Podobno w Warszawie wszystkie drogi prowadzą do Złotych Tarasów? Bliskość głównego węzła komunikacyjnego, to zdecydowany atut, umożliwiający sprawne dotarcie do naszej wyjątkowej strefy gastronomicznej.

  • Szczypta magii w sercu miasta

Szczypta magii w sercu miasta!

Powrót do szkoły, powrót do pracy. Koniec wakacji zwiastuje nadejście jesieni oraz skupienie się na codziennych obowiązkach. Chociaż sercem jesteśmy jeszcze pośród letnich przygód, to czas zamknąć rozdział pełen beztroski.

Czytaj więcej

SPORT

Jogging tkwi w szczegółach!

Sport to zdrowie mawiają! A bieganie jest jedną z najchętniej uprawianych dyscyplin sportowych. Aby czuć komfort podczas każdego treningu, należy dopasować nie tylko odzież, ale i odpowiednie buty.

Esencja jogi z Calypso Fitness

Joga to holistyczne spojrzenie na siebie, zapewniające optymalny zestaw ruchów obejmujących praktykę dla mięśni, neuronów, a także i emocji.

Trening pod okiem trenera!

Zachęcamy do zapoznania się z treningiem obwodowym, do którego wprowadzenie przygotował trener Daniel Dernałowicz.

Czytaj więcej

HOME DECOR

Kamionka i ceramika w kuchni wracają do łask

Mawiają, że kuchnia to serce każdego domu. Tu rozmawiamy, gotujemy i bardzo często dzielimy się emocjami. Nieważne czy zaczniemy dzień rozkoszując się świeżo zaparzoną filiżanką kawy, czy też popołudniu pozwolimy sobie na chwilę zapomnienia z pysznym deserem.

KULTURA

  • Press Play: Premiery gier

Press Play: Premiery gier

Końcówka lata i początek jesieni obficie uraczą nas premierami nowych gier na konsole oraz na PC. W ofercie Złotych Tarasów znajdziecie sklepy z elektroniką, gdzie można zakupić niemalże wszystkie dostępne na rynku tytuły gier.

  • Kino we dwoje poprawi nastroje

Kino we dwoje poprawi nastroje!

Zbliżające się jesienne wieczory nie muszą być równoznaczne ze spędzeniem czasu w domu na kanapie z herbatą i do tego pod kocem! Czeka nas moc gorących premier, na które warto wybrać się do Multikina Złote Tarasy.

  • Qltura skąpana słońcem!

Qltura skąpana słońcem!

Lato, to czas gorących premier, które z pewnością pozostaną z nami na dłużej! Któż z nas nie kołysze się pośród muzycznych kawałków albo nie zatraca w ciekawej literaturze?

Reklama

Przejdź do góry