„Trzydziestka” Empik 24,23 zł; „Od końca do końca” Empik 27,37 zł; „Później” Empik 28,18 zł

Wygodny fotel, ciepły koc, aromatyczna herbata i dobra książka. Oto przepis na udany wieczór. Mamy dla Was dwie propozycje, które sprawią, że ciężko Wam będzie odłożyć te książki na nocną szafkę.

„W zamknięciu” Empik 27,85 zł; „Ziemia Obiecana” Empik 38,93 zł; „ Rozmowy z przyjaciółmi” Empik 32,05 zł

Czy wiecie, że University of Sussex przeprowadziło badanie, które wykazało, że czytanie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zniwelowanie stresu? Jest skuteczniejsze od słuchania muzyki, grania w gry video czy picie herbaty kojącej nerwy. Czytanie spowalnia tętno oraz rozluźnia mięśnie, co sprawia, że efekty są podobne do tych po medytacji. Sprawdźcie zatem nowości z książkowej półki, które dla Was przygotowaliśmy.

„Zmora” Empik 23,40 zł

„Nasz ostatni dzień” Empik 21,65 zł

Mamy nie lada gratkę dla miłośników powieści z dreszczykiem autorstwa Stephena Kinga, którego dzieła sprzedały się łącznie w ponad 350 milionach egzemplarzy. ,,Później” to najnowsza powieść Kinga, którą udowadnia, że nie bez kozery nazywany jest literacką legendą. To zatrważająca historia o darze widzenia zmarłych oraz cenie, jaką się płaci za posiadanie nadnaturalnych zdolności.

Kolejną pozycją, która sprawi, że Wasze ręce pokryje gęsia skórka to ,,W zamknięciu” autorstwa Kate Simants, byłej dziennikarki śledczej. To literacki debiut autorki pełny intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wciągają już od pierwszej strony powieści. ,,W zamknięciu” to niepokojący thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu i mrozi krew w żyłach, a ponadto zaskakuje zwrotami akcji i nieoczekiwanym rozwiązaniem. Warto przeczytać!