Figurka ozdobna Home & You 39 zł, Lampa stołowa Home & You 369 zł, Wazon Home & You 89 zł, Poszewka na poduszkę Home & You 39 zł, Visuale Home & You

Aranżacja własnego mieszkania, to niesamowita przygoda. Czas wybierania drobnych akcesoriów i ciągła walka rozsądku z wodzami fantazji. Co wybrać? Eklektyczną mieszankę różnych, czasem przeciwstawnych stylów czy może pozostać zachowawczym? Niezależnie od obranej drogi, zawsze w Złotych Tarasach można znaleźć gro inspiracji. W sezonie jesień-zima 2021/2022 nie może zabraknąć efektu wow! Stawiamy na GLAM!

Odświeżacz powietrza Home & You 59 zł, Poszewka na poduszkę Home & You 45 zł, Ozdobne pudełka Home & You od 79 zł, Lampion Home & You 219 zł, Visual Home & You

Okres późnej jesieni oraz zima, to czas łączenia najnowszych mikro trendów z pełnym ekstrawagancji i elegancji stylem glamour. Delikatne szarości, czerń o najwyższym połysku, srebro i kryształ. To tylko jedna z inspiracji wskazująca kierunek doboru akcesoriów dla domu w tej estetyce.

Współcześnie glamour, to trochę nostalgiczna podróż do Hollywood lat 30. Aranżacje mieszkań w tym stylu celowo wzbogacane są dodatkowymi elementami, tak, aby nadać im nieco pazura. Patrząc jednak wstecz, chcą zdefiniować pojęcie, powinniśmy odnieść się do słów iluzoryczny i nastrojowy. Z jednej strony charakteryzuje go bogactwo formy i kształtu, a z drugiej uwodzicielski czar i dbałość o najmniejsze detale. Cechuje go budowanie wrażenia luksusu, co wiąże się z zaczerpnięciem formy ze sztuki np. baroku.

Lampa stołowa Home & You 249 zł

Osłonka na doniczkę Home & You 99 zł

Mawiają, że diabeł tkwi w szczegółach. Tak też jest w tym przypadku. Styl glamour, to m.in. ornamentyka, bogate zdobienia oraz kamienie szlachetne. W aranżacji własnego mieszkania uwagę można zwrócić na meble o nietypowym kształcie blatów i nóg, żyrandole pełne kryształów, lampki ze zdobionymi abażurami, a także na drobne akcesoria, których kształt zwróci uwagę wszystkich gości.

W Złotych Tarasach salonach z asortymentem dla domu zakupić można także idealnie wpisujące się w ten styl lustra. Szczególnie zachęcamy do odwiedzin salonów Zara Home, Home&You oraz Homla. Poza klasycznymi lustrami ściennymi można znaleźć także te, które mają ciekawe zdobienia nawiązujące do ażurowych rozet lub nielinearności kształtu.

Ramka na zdjęcie Home & You 149 zł

Spodnie Levi’s 469,90 zł

Sezon jesień-zima 2021/2022 w Złotych Tarasach w aspektach dotyczących dekoracji, skrywa wiele niespodzianek i może zabrać nas w magiczną podróż. Styl glamour, to silnie akcentowany w kulturze wątek zarówno związany ze stylem życia, jak i architekturą. Czerpie z minionych epok oraz blichtru zarezerwowanego dla złotego wieku Hollywood. Czy zagości na dłużej w naszych domach?

Misa dekoracyjna Home & You 99 zł

Patera dekoracyjna Home & You 79 zł