Bluzka 4F 119,99 zł, Buty Reebok/Intersport 249,99 zł, Hantle Intersport 359,98 zł, Piłka do ćwiczeń Intersport 55 zł, Wizerunek: 4F

Sezon jesień-zima 2021/2022 to idealny czas dla wszystkich miłośników sportowych wyzwań! Klub fitness Calypso Złote Tarasy serwuje szereg zestawów ćwiczeniowych pod okiem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Przestronna, klimatyzowana sala fitness, zdaje się być miejscem, w którym przestrzeń dla siebie znajdzie zarówno jogin, jak i fan power pump! Właściwie czym one są…

Biustonosz sportowy Under Amour/Intersport 199,99 zł, Torba sportowa Under Amour/Intersport 189,99 zł, Kettel 4F 139,99 zł, Wizerunki: 4F (duży), Intersport (mniejszy)

Joga – pozorny spokój czy duży wysiłek?

Joga postrzegana jest jako pozornie niewymagająca aktywność fizyczna. Nic bardziej mylnego… Chociaż to nie wyścigi, boks, ani szybka jazda na rowerze bez większych przemyśleń. Wymaga od nas skupienia i pełnej koncentracji. Pisząc także możliwie najprościej, to przede wszystkim sztuka utrzymania równowagi. Jeśli na początku będziesz odczuwać dyskomfort, a samo ćwiczenie będzie wymagające, tym lepiej dla ciebie! Zmusi do odczuwania i wywoła próbę zrozumienia źródła dyskomfortu. Innymi słowy joga to możliwość rozgoszczenia się we własnym ciele, tak by stać się w pełni jego świadomym gospodarzem. W klubie fitness Calypso Złote Tarasy jest ona jedną z popularniejszych dyscyplin, co przekłada się na dużą liczbę zapisów do grup ćwiczeniowych. Więcej o Jodze oraz wartościach, które ze sobą niesie pisaliśmy także w artykule Esencja Jogi z Calypso Fitness – zachęcamy do lektury oraz do skorzystania z oferty Calypso.

Legginsy 4F 129,99 zł

Wałek do ćwiczeń i masażu 4F 49,99 zł

Power Pump dla rozładowania energii!

Senny poranek, czy stresujący dzień w pracy? Niezależnie od motywacji, zajęcia Calypso Pump będą świetną alternatywą dla typowego treningu siłowego oraz mocnego cardio. Wspomniane zajęcia, to idealny sposób na wzmocnienie wszystkich partii mięśni. Pod okiem trenerów można wykonywać szereg sekwencji modelujących sylwetkę, budujących mięśnie, a także redukujących tkankę tłuszczową. Dzięki odpowiedniemu dobraniu ćwiczeń oraz obciążeń, działasz kompleksowo. Podczas treningu wykorzystywane są różnego rodzaju hantle (obciążenie dobrane do możliwości osoby ćwiczącej), obciążenia na kostki, gumy oraz piłki – w tym lekarskie. Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem Trening pod okiem trenera!, gdzie opisujemy kilkanaście przykładowych ćwiczeń, które można samodzielnie wykonywać podczas sesji fitness w klubie Calypso Złote Tarasy.

Torba sportowa The North Face/Intersport 599,99 zł

Taśma do ćwiczeń Intersport 65,99 zł

Ćwiczenia w domu nie takie straszne

Sezon jesień-zima 2021/2022 w Złotych Tarasach kusi nie tylko najnowszymi kąskami ze świata mody, ale i bogatym asortymentem sportowym! Korzystając ze sprzyjającego czasu ofert specjalnych, a także rabatów sezonowych, warto zaopatrzyć się w podstawowe produkty wspierające wysiłek fizyczny. Salony Intersport oraz 4F, posiadają nie tylko specjalistyczny asortyment skierowany do miłośników sportów zimowych (więcej w artykule: Zimowy weekend za miastem!), ale i ten dla wszystkich fanów siłowni. Pośród wielu nowości, znaleźć można piankowe maty do ćwiczeń, pakowne torby, hantle, gumy oraz obciążniki na kostki. Salon Intersport posiada także szeroką gamę produktów do suplementacji, dzięki której efekty podejmowanych wysiłków mogą być bardziej widoczne. Co więcej, chcąc wprowadzić suplementację do swej diety można zasięgnąć niezależnego głosu eksperta w tym zakresie tj. dietetyka w lokalu Natur House lub trenera personalnego w klubie fitness Calypso. Złote Tarasy są miejscem, w którym w dogodnym czasie można znaleźć komplementarną ofertę, ułatwiającą trudy dnia codziennego.

Więcej treści o sportowym zacięciu znaleźć można także w artykule Święta, dieta i Nowy Rok w formie. Warto sprawdzić, co w sportowym sezonie jesień-zima 2021/2022 jest nie tylko modne, ale i zdrowe!

L-karnityna Intersport 35,99 zł

Porcja białka Intersport 4,99 zł