Koszulka polo Marco Polo 309 zł; Bluza Champion Van Graaf 279,95 zł; Spodnie w kratkę Vistula 449,90 zł; Sneakersy Wittchen 479,90 zł; Spodnie Wrangler 319 zł

Soczysta zieleń limonki zestawiona z najmodniejszą kratą sezonu?  To nie może się nie udać! Kolekcje wiosna-lato 2021, przewrotnie nawiązują do wzoru dotychczas zarezerwowanego wyłącznie na jesień. Krata powraca i to w oryginalnym wydaniu. Łączy ze sobą nie tylko jasną paletę barw, ale i mocne akcenty poprzez łamanie różnych odcieni neonu.

Model: Kurtka: ZARA – 249,00 zł, Koszulka: Reserved – 49,99 zł, Spodnie: MArc O’Polo – 449,00 zł, Skarpetki: Van Graaf – 49,95 zł, Buty: Reserved – 159,99 zł; Koszulka pola Marco Polo 309 zł; Marynarka Vistula 1299,90 zł; Koszula Wrangler 229 zł

Być może ten print nigdy nie wyjdzie z mody i stanie się kolejnym uniwersalnym klasykiem? Pewne jest jednak to, że w tym sezonie musi zwrócić na siebie uwagę. Cel jest jeden, nie możesz przejść niezauważony. Nowe kolekcje marek w Złotych Tarasach zapewnią szeroki wybór zarówno pośród kurtek w kartę, jak i odważnych, komplementarnych akcesoriów – pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach. W tym wypadku także w intensywnej gamie kolorystycznej.

Koszula Marco Polo 269 zł

Koszula Reserved 149,99 zł

Kwiecień plecień, co przeplata… Głosi polskie przysłowie. Podobnie jest w modzie, gdyż ta w każdym sezonie zaskakuje nas różnorodnymi inspiracjami oraz zapożyczeniami sięgającymi do przeszłości. Zdarza się także, że łączy ze sobą dwa przeciwstawne sobie trendy, odważnie przeplatając je. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować wam na łamach naszego magazynu zarówno wysycone odcienie neonu, jak i ziemistą paletę etno. Więcej o tej stylizacji możecie przeczytać w artykule Weekend za miastem w naturalnych barwach ziemi.  Sami zobaczcie, ze wbrew pozorom mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać.

Skarpetki Wittchen 59,90 zł

Buty wojas 299 zł

Decydując się na intensywny kolor przewodni stylizacji, możesz ją nieco stonować doborem neutralnych kolorów pozostałych elementów garderoby. W tym wypadku dobrze w całość wpisuje się piaskowy odcień bawełnianych spodni oraz brązowe, zamszowe buty – to wygodne i estetyczne połączenie.

Koszula Wrangler 329 zł

Sweter Wrangler 329 zł