Gra na PS5 „Battlefield 2042” Media Markt 269 zł, Pad do konsoli PS5 Media Markt 349 zł, Gra na Xbox X „GTA The Trilogy” Media Markt 259 zł, Wizerunek: kadr z gry Fifa 22

Nadchodzące święta oraz Nowy Rok, to gratka nie tylko dla miłośników prezentów, ale i fanów konsoli do gier oraz komputerów gamingowych. W sezonie jesień-zima 2021/2022 sklepy z elektroniką w Złotych Tarasach kuszą wyjątkowymi ofertami specjalnymi w akompaniamencie nowych wydań. 3… 2… 1… Let’s play!

Gra na PS5 „Call of Duty” Media Markt 319 zł, Słuchawki gamingowe Media Markt 399 zł, Kierownica do gier na Xbox Empik 469 zł, Gra na PS5 „Farcry 6” Media Markt 249 zł

ICARUS: Czas na survival na PC

Marzenia o drugiej Ziemi urzeczywistniły się? Niekoniecznie… O czym świadczy historia Icarusa – planety poddanej nieudanej terraformacji. Tytuł łączący w sobie najlepsze elementy survivalu oraz sci-fi jest idealnym dla wszystkich chętnych zagłębienia się w nietuzinkowej fabule. Co zatrzymało proces zaludnienia planety? Czy jest szansa, aby go wznowić oraz co czeka na ciebie pośród nieznanych krain tego tajemniczego globu? Wszystko możliwe w samodzielnej oraz grupowej eksploracji. Badaj nieznane ziemie, zbieraj egzotyczną materię, twórz zaawansowaną technologię. Sprawdź czy wypełnisz misję!

Gra na Xbox „GTA V” Empik 99,99 zł

Gra na PS5 „Mortal Kombat 11. Ultimate” Media Markt 159 zł

GRAND THEFT AUTO: Wydanie ostatnie?

To wydana z okazji dwudziestej rocznicy GTA III, kompilacja łącząca w sobie trzy tytuły – GTA III, Vice City oraz San Andreas. Wybitna rozgrywka, gdzie wcielając się w lokalnych opryszków, pniesz się po drabinie przestępczego półświatka. Szybkie samochody, pieniądze, władza i ciągła walka o wpływy, tworzą nielinearną fabułę pełną różnorodnych misji. Chociaż każdy z tytułów dzieje się w zupełnie innych ramach czasowych, można czasem spotkań w nich bohaterów znanych z pozostałych gier trylogii. Powrót do przeszłości? Owszem! Teraz w nowej, świeższe oprawie graficznej dostosowanej do najnowszych generacji konsol.

Gra na PC „Football Manager 2021” Media Markt 199 zł

Gra na PS5 „NBA 2K22” Media Markt 279 zł

BATTELFIELD 2042: Magia FPS-a na wszystkich platformach?

Jest to szósta odsłona jednej z najpopularniejszych gier wojennych, opartych na widoku pierwszoosobowym. Jak wskazuje sam tytuł, fabuła gry przenosi nas do niedalekiej przyszłości, gdzie wcielamy się kolejno w poszczególne frakcje specjalistów wojennych. W jaki sposób potoczą się losy wieloosobowej rozgrywki, zależy od ciebie oraz współgraczy. Przed nami gorący sezon, w którym aż iskrzy. Sprawdź czy podołasz wyzwaniu i zawalczysz o lepsze jutro! Model gry działa w oparciu o najnowszą wersję technologii Frostbite, co bezpośrednio przekłada się na wyjątkowe wrażenia estetyczne i akustyczne.

Gra na PS5 „Hot Weels. Unleashed” Media Markt 189 zł

Gra na PS5 „Death Stranding” Media Markt 219 zł