Bluza Under Amour 319,99 zł, Buty Under Amour 679,99 zł, Opaska treningowa Under Amour 44,90 zł, Czapka Under Amour 89,99 zł

Sezon jesień-zima 2021/2022 w Złotych Tarasach, to nie tylko oferta mody codziennej, ale i szeroki asortyment sportowy. Pośród wielu marek specjalizujących się w modzie sportowej, znaleźć można obuwie, stroje do ćwiczeń fitness w klubie sportowym oraz szereg artykułów wpisujących się w trend sportów miejskich. Nie sposób zapomnieć także o akcesoriach, które m.in. zabezpieczą telefon w trakcie joggingu podczas jesiennej słoty.

Słuchawki JBL/Under Amour 669,99 zł, Bluza Under Amour 299,99 zł, Spodnie dresowe Under Amour 269,99 zł, Buty Under Amour 599,99 zł

W Złotych Tarasach idealnym partnerem wspierającym każdego chętnego do rozpoczęcia przygody z outdoorem będzie salon Under Armour. Dlaczego? Jak sama nazwa wskazuje, sport outdoorowy, oznacza wykonywanie ćwiczeń poza domem. Salon Under Armour zapewni dobór komplementarnych ubrań i akcesoriów, z którymi ćwiczenia będzie samą przyjemnością.

Czapka Under Amour 94,99 zł

Skarpetki Under Amour 89,90 zł/3 pary

Pośród wielości możliwości, najchętniej wybieranymi formami wysiłku poza domem jest tzw. street workout, jogging oraz slackline. Na czym polegają? O ile jogging jest terminem dla wszystkich jasnym, to zdefiniowaniu można poddać pozostałe. Street workout polega na wykonywaniu ćwiczeń w przestrzeni miejskiej, na coraz to bardziej popularnych siłowniach miejskich. Wiele z nich zlokalizowanych jest przy większych osiedlach oraz parkach, zatem każdy powinien mieć do nich swobodny dostęp. Slackline jest natomiast sportem polegającym na utrzymywaniu równowagi i chodzeniu po naprężonej taśmie. Sporty niemożliwe? Nic bardziej mylnego.

Legginsy Under Amour 249,99 zł

Biustonosz sportowy Under Amour 139,99 zł

W takich sportowych wyzwaniach wsparciem może okazać się szeroki zakres produktowy dostępny w Złotych Tarasach. Odwiedzając salon Under Armour, poza garderobą podstawową, taką jak bluzy, legginsy, koszulki oraz topy znaleźć można lekko pikowane kurtki w stylu bomber oraz nieprzemakalne, wzmacniane kurtki nylonowe. Stanowią świetne rozwiązanie podczas wysiłku w przestrzeni miejskiej. Zapewniają swobodę ruchu, chronią przed cięższymi warunkami pogodowymi oraz zapewniają przewiewność.

Torba sportowa Under Amour 249,99 zł

Longsleeve Under Amour 179,99 zł

W ofercie Złotych Tarasów, znajdziemy także specjalne futerały, które można mocować w pasie, bądź na ręku. Specjalny ściągacz z paskiem pozwoli precyzyjnie przytwierdzić do niego telefon, a dodatkowa kieszonka wykonana z przeźroczystego tworzywa sztucznego zabezpieczy go przed deszczem i zamoczeniem. To nie tylko poręczne, ale i wygodne rozwiązanie, kiedy chcemy mieć pewność, że nie uszkodzimy telefonu podczas wysiłku fizycznego w trakcie deszczowego dnia.

Bluza Under Amour 449,99 zł

Buty Under Amour 649,99 zł