Black matcha żel micelarny Douglas 79 zł; Green Tea detox face Douglas 155,95 zł; Płatki bawełniane Douglas 55 zł; Chusteczka odświeżająca Douglas 1 szt. 5, 99 zł; Peeling do ciała Douglas 158,99 zł

Peeling, to nic innego, jak mechaniczne złuszczanie naskórka na powierzchni cery lub ciała. Jest to prosty i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który z powodzeniem możesz wykonać samodzielnie w domu. Dzięki niemu usuniesz warstwy martwego naskórka oraz pobudzisz skórę do produkcji nowych komórek. Regularnie wykonywane peelingi wraz z odpowiednim nawilżeniem cery poprawią jej kondycję oraz koloryt.

Peeling w roli głównej

Peeling do ust Matcha Tea Douglas 69 zł; Peeling do Ciała Ziaja 16,99 zł; Ecolatier ujędrniające masło do ciała, Super-Pharm 21,99 zł; JLD GO SHINE NATURAL ELIXIR ELIKSIR ROZŚWIETLAJĄCY JLD Fryzjer 89 zł

Schyłek lata zwiastujący nadejście jesieni sprawia, że zaczynamy myśleć nad pielęgnacją cery, która po wakacjach wymaga szczególnej opieki. Ważne jest, aby zadbać o jej odpowiednie nawilżenie.  Przed nałożeniem kremu, warto poświęcić także chwilę na peeling. Do wyboru jest szereg produktów zarówno drobno i gruboziarnistych dostępnych w drogeriach SuperPharm i Rossmann, jak i sklepach specjalistycznych takich jak Kiehl’s. Pomogą one skutecznie oczyścić cerę, dbając przede wszystkim o jej kondycję i napięcie.

SUPERPHARM PEELING

Peeling Amvi Super-Pharm 38,99 zł

SORAYA PLANTE ROSSMANN

Peeling do ciała Soraya Rossmann 16,99 zł

Pineapple Papaya Facial Scrub, to jedna z aromatycznych propozycji dostępnych w salonie Kiehl’s. Ten ananasowy peeling do twarzy wyprodukowano z owoców gąbczaka walcowatego i sproszkowanych pestek moreli. Delikatnie usuwa martwy naskórek, tak, aby skóra była bardziej miękka i gładka. Dzięki drobno zmielonym ziarenkom peelingującym pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną. Produkty zawierające proszek z pestek moreli zapewnią nieinwazyjne złuszczenie skóry, dając poczucie lekkości.

PINEAPLE KIEHL

Peeling do twarzy Kiehl’s 129 zł

PEELING DLA MEZCZYZN KIEHL

Peeling do twarzy dla mężczyzn Kiehl’s 89 zł

Nie sposób zapomnieć także o ciele, szczególnie, kiedy podczas letnich voyage, zażywaliśmy kąpieli słonecznych! Remedium idealnie wpasowującym się w wakacyjny klimat jest linia Soraya Plante dostępna m.in. w drogerii Rossmann. Naturalny peeling cukrowy z olejem krokoszowym delikatnie złuszcza naskórek, nadając mu miękkość i aksamitną gładkość. Jego gęsta formuła o delikatnym zapachu daje niezwykłą przyjemność aplikacji, a dodatkowo łatwo się spłukuje. Drobinki cukru to naturalne ścierniwo, które doskonale złuszcza naskórek, dając efekt natychmiastowej gładkości i miękkości. Wyciąg z owsa nawilża skórę i działa łagodząco na ewentualne podrażnienia. Warto zwrócić uwagę na tę linię pielęgnacyjną podczas wizyty w Złotych Tarasach!

Peeling Superpharm

Peeling do ciała Dushka Super-Pharm 49,99 zł

Scrub Hagi Superpharm

Peeling do Ciała Hagi Supe-Pharm 49,99 zł