Płyta CD „Red” Taylor Swift Empik 99,99 zł, Płyta analogowa „Night Call” Years&Years Empik 130,99 zł, Escape book „Dom z papieru. Dziennik profesora” Empik 49,90 zł

Premiery w sezonie jesień-zima 2021/2022 dotyczą także najnowszych pozycji literackich oraz muzycznych. W Złotych Tarasach można znaleźć nie tylko szereg inspiracji prezentowych, ale i małe przyjemności dla siebie! Zachęcamy do zapoznania się z naszym krótkim przeglądem Qlturalnym. A w nim najgorętsze projekty sezonu!

Płyta CD „Smooth Jazz Cafe 21” Empik 43,99 zł, Książka „Świat według Clarcksona. Czy da się to przyspieszyć?” Empik 44,99 zł, Książka „Diana Spencer” Empik 54,90 zł, Płyta CD „Leśna muzyka” Dawid Podsiadło Empik 54,99 zł

NIGHT CALL – Years & Years powraca!

Syreni śpiew? Najnowszy, samodzielny projekt Olle’go Alexandra funkcjonujący pod nazwą „Years & Years” powraca! Młody artysta może pochwalić się wieloma osiągnięciami od występu podczas BRIT Awards przez koncerty na Wembley Arena aż po elektryzujące duety – Kylie Minogue, Elton John. Tym razem zdradził, że najnowsze wydawnictwo pojawi się już 7 stycznia 2022 r.

Krążek promuje singiel „Crave” o dość wyrazistym i pulsującym rytmie! To przedsmak prawdziwej uczty muzycznej, która nawiązuje do podróży w głąb siebie, aby odnaleźć wewnętrzną siłę. Olly w swej twórczości miksuje elementy rzeczywistości z fantazją, nadając artyzmowi nową perspektywę. Krążek „Night Call”, to podobno najodważniejszy punkt w życiu oraz dorobku artysty. Okładka wydania pozostawia przestrzeń do swobodnej interpretacji. Czy rzeczywiście syreni śpiew, to podróż w nieznane? Przekonamy się już wkrótce!

Płyta CD „Night Call” Years&Years Empik 62,99 zł

Płyty analogowe „Męskie granie 2021” Media Markt 139 zł

DOM Z PAPIERU. Dziennik profesora – Escape book

Któż nie zna tej kultowej serii? To szczególna gratka dla fanów zagadek logicznych oraz łamigłówek. Nowa odsłona escape book zabiera czytelników w uniwersum tytułowego „La casa del Papel”, czyli świata szajki złodziejaszków.

Dostajesz nieoczekiwaną przesyłkę, w której znajdujesz list, instrukcje postępowania, a twoim zadaniem jest połączenie faktów i rozwiązanie łamigłówki! Wiele pytań, mało odpowiedzi… Cel? Odnalezienie niezłej sumy pieniędzy. Spryt, logika, a może intuicyjne łączenie poszczególnych elementów układanki? Od ciebie zależy czy bohater książki odkryje ukryte pieniądze i zmieni swoje życie w ułamku sekundy. Podejmiesz wyzwanie?

Puzzle „Dom z papieru” Empik 28,63 zł

Puzzle „Dom z papieru” Empik 23,95 zł

TAYLOR SWIFT – RED (Taylor’s version)

W biznesie nie ma sentymentów? Jakiś czas temu przekonała się o tym młoda, amerykańska wokalistka Taylor Swift. W roku 2019, straciła prawa do sześciu swoich wydawnictw, ponieważ prawa do oryginalnych taśm wykupił Scooter Braun. Artystka podjęła decyzję o ponownym nagraniu wszystkich sześciu płyt, począwszy od debiutanckiego krążka „Fearless”. Tym razem powróciła do krążka „RED”. Fani otrzymali dostęp do wszystkich 30 nagrań, które miały trafić na płytę. Jest to wyjątkowa podróż z sentymentalnym spojrzeniem na rok 2012, kiedy to Taylor Swift po raz pierwszy zdobyła szczyt najgorętszych piosenek na liście Billboard Hot 100! Zima pod znakiem muzycznej uczty w towarzystwie Taylor? Oczywiście!

Płyta analogowa „Red” Taylor Swift Empik 349 zł

Płyta CD „30” Adele Empik 61,99 zł