Muzyka do filmu „No Time to Die” Empik 52,99 zł, Książka „Lore” Empik 42,90 zł, Bezprzewodowe słuchawki Huawei/Media Markt 349 zł, Czytnik ebooków Kindle/Media Markt 478 zł

Symbolicznie, jesień, to czas zbiorów. Okres, w którym można zebrać długo wyczekiwane plony. Po względnie spokojnym czasie wakacji, pojawia się także gro premier zarówno na rynku muzycznym, jak i czytelniczym. Dlatego, to czas pełen emocji przede wszystkim dla fanów muzyki i czytelnictwa. Sprawdźmy, co pojawiło się w ofercie salonu Empik w Złotych Tarasach. Przez kulturę do serca? Jak najbardziej!

Płyta z muzyką Natalii Kukulskiej „Jednogłośna” Empik 39,99 zł, Książka „Sztuka obsługi życia” Empik 44,90 zł, Płyta z muzyką Tony Benett & Lady Gaga „Love for sale” Empik 52,99 zł, Książka „Kobusz. Jan Kobuszewski z drugiej strony sceny” Empik 42,99 zł

Lady Gaga i Tony Bennett „Love for sale”

Krążek “Love for sale”, to drugi album studyjny wydany przez dwójkę niesamowitych artystów. Lady Gaga – królowa pop oraz Tony Bennett – ikona jazzu, połączyli siły już sześć lat temu przy premierze albumu „Cheek to Cheek”. Krążek okazał się światowym bestsellerem, plasując artystów w ścisłej czołówce najpopularniejszych. Kilka lat po komercyjnym sukcesie, powracają z nowym albumem, którego magia opiera się na łączeniu brzmień charakterystycznych dla jazzu i big bandu, okraszonych aranżacjami orkiestrowymi. Wspomniany krążek to ukoronowanie twórczości Tonego Bennetta, a także wyjątkowa metamorfoza Lady Gagi, która udowadnia, że jest artystką wielowymiarową.

Płyta z muzyką „Inner Symphonies” Media Markt 49,99 zł

Płyta z muzyką Pink „All i know so far” Media Markt 42,99 zł

Paulina Młynarska – Moja lewa Joga

Paulina Młynarska, to nie tylko dziennikarka i producentka telewizyjna. To charyzmatyczna postać, której lekkie pióro sprawia, że zarówno felietony, jak i napisane przez nią pozycje czytelnicze są ciekawą przygodą dla każdego odbiorcy. Książka „Moja lewa Joga”, to osobista opowieść autorki o drodze do zrozumienia, jaką zmianę może przynieść czynna praktyka jogi. To przestrzeń i dyscyplina, która skrywa różne odczucia od bólu i lęku po poczucie wolności i dobroci. Autorka opisuje, od czego należy zacząć swą przygodę z jogą, czego unikać i jak radzić sobie z poczuciem zwątpienia.

Książka „Moja lewa joga” Empik 43 zł

Książka „One last stop” Empik 42 zł

No Time To Die (007 James Bond: Nie czas umierać)

Swą oficjalną premierę miała ścieżka dźwiękowa do najnowszej części przygód kultowego bohatera filmów akcji Jamesa Bonda! Album został zrealizowany przy współpracy m.in. z Hansem Zimmermanem – laureat Grammy oraz Oscara.  Do współpracy zaproszona została także piosenkarka Billie Eilish, która wykonuje tytułową piosenkę „No Time To Die”. Osiemnastoletnia artystka może pochwalić się dołączeniem do grona wyjątkowych artystów takich jak: Sam Smith, Adele czy też Shirley Bassey, którzy także wykonywali piosenki tytułowe do poszczególnych części filmów o Jamesie Bondzie. Co więcej, piosenka trafiła na szczyt brytyjskiej listy przebojów, dając Billie Eillish prawdziwy powód do dumy.

Czytnik ebooków inkBook/Media Markt 978 zł

Słuchawki bezprzewodowe Marshall/Media Markt 649 zł