Czapka Nike 99,99 zł, Słuchawki Adidas 399 zł, Wizerunek Oysho

Należysz do osób, które uwielbiają zdrowy styl życia, nie mogą obejść się bez dawki codziennych ćwiczeń i nieustannie poszukują nowości zwiększających komfort treningów? A może chcesz po prostu zachwycić figurą latem i zadbać o nieskazitelną sylwetkę? Dowiedz się, jakie gadżety są absolutnym must have podczas aktywności fizycznej i jak zadbać o dobrą formę także od środka, poznając podstawy suplementacji.

Buty 4F 299,99 zł, Kostki do fitnesu Oysho 109,90 zł

Motywacje do ćwiczeń mogą być rozmaite. Jedni pragną zrzucić dodatkowe kilogramy, a inni wyrzeźbić sylwetkę czy prowadzić zdrowszy styl życia. W wielu przypadkach aktywność fizyczna jest źródłem samodoskonalenia, zwiększenia pewności siebie i gruntownej poprawy nastroju. Może być również tak, że pragniesz zacząć trenować dany sport – dla czystej satysfakcji, bądź żeby mierzyć się z innymi i osiągać w nim wysokie wyniki. Niezależnie od pobudek, do wybranego przez siebie treningu warto się kompleksowo przygotować. Profesjonalne gadżety zwiększą komfort ćwiczeń i ułatwią aktywność fizyczną – poręczne sportowe plecaki i torby na bidon, inteligentny smartwatch dokonujący licznych pomiarów oraz wysokiej jakości maty stworzone do ćwiczeń pomogą osiągnąć sportowy sukces.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Etui termiczne Oysho 89,90 zł

Bluza Guess 595 zł

Pamiętajmy, że to co na zewnątrz, jest definiowane przez to, co wewnątrz. Zasada ta odnosi się także do naszego ciała i treningów. Najlepsze efekty osiągniemy wtedy, gdy zadbamy o dostarczanie organizmowi niezbędnych elementów do wytwarzania energii i budowania mięśni. W tym celu sprawdzą się wysokobiałkowe batony – miejmy je zawsze pod ręką, bo przydadzą się zarówno przed, jak i po treningu do uzupełnienia protein i węglowodanów. Kolejną kluczową kwestią jest suplementowanie witamin i minerałów, które wydalamy wraz z potem podczas aktywności fizycznej. Kompleksy zawierające wszystkie potrzebne substancje, takie jak żelazo, wapń, magnez, cynk, selen i potas pozwalają na lepsze dotlenienie organizmu, wydajniejszy trening i szybszą regenerację mięśni.

Spodnie 4F 169,99 zł

Mata do ćwiczeń Adidas 149 zł

Baton białkowy Olimp Store 9,20 zł

Zestaw witamin Olimp Store 68,20 zł

Plecak Nike 129,99 zł

Zegarek sportowy iSpot 1999 zł