Powrót do szkoły razem z iSpot

Rok szkolny czas start! Wraz z wrześniowym powrotem niezbędnym wyposażeniem ucznia i studenta są nie tylko plecaki, zeszyty i przybory do pisania – w dzisiejszych czasach obowiązkowym elementem szkolnej wyprawki jest także technologia, dzięki której proces nauki może stać się bardziej atrakcyjny i przede wszystkim efektywny. Które urządzenia są najbardziej innowacyjne? Na piedestał bezwględnie wysuwa się firma iSpot Apple Premium Reseller i jej najnowsza oferta Back to School.

Nowoczesna technologia stanowi nieodłączny element codzienności wielu z nas. Dotyczy to nie tylko ludzi dorosłych, ale także dzieci i nastolatki. Innowacyjne urządzenia są tworzone po to, aby służyć człowiekowi i warto z tych licznych możliwości – jakie oferują – korzystać. Urządzenia dostępne w sieci salonów iSpot ułatwią naukę zarówno uczniom i studentom, jak i nauczycielom oraz wykładowcom. Ułatwiają one dostęp do informacji, pomagają w lepszy i efektywniejszy sposób przetwarzać i zestawiać różnorodne dane czy po prostu komunikować się z innymi.

Korzystanie ze sprzętu elektronicznego, takiego jak laptopy czy tablety ma swoje plusy – aktywizuje prawą półkulę mózgu, która jest odpowiedzialna za odbieranie obrazów i myślenie abstrakcyjne. Zaś lewa półkula jest pobudzana przez przekazy werbalne i bodźce pobudzające myślenie analityczne. Najważniejsze, aby obie były stymulowane – dzięki temu uwalniane zostają pokłady kreatywności, ilość zapamiętywanych zwiększa się. Dlatego zajęcia, gdzie wprowadzane zostają nowe technologie stanowią skuteczniejszy sposób nauczania od tego tradycyjnego.

Zdecydowanie warto inwestować w nowoczesne urządzenia, które pomagają w nauce, co wyraźnie pokazują wydarzenia z minionego roku. Biorąc pod uwagę, że przyszłość jest niepewna, hybrydowy tryb nauczania jest jedną z bezpieczniejszych form edukacji. Z tego powodu warto być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, aby wiedzieć, w jaki sposób najskuteczniej wykorzystywać cyfrowy potencjał. W którym miejscu zastaniemy innowacyjne urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających? Odpowiedź jest prosta – w salonach iSpot. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego marka przygotowała specjalną promocję Back to School dedykowaną uczniom i ich rodzicom, a także studentom oraz wykładowcom.

Promocja Back to School obowiązuje od 19 września aż do wyczerpania zapasów. Prowadzona jest w salonach, sklepie internetowym iSpot.pl i również poprzez infolinię iSpot pod numerem telefonu 22 22 333 30, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Aby przystąpić do promocji konieczne jest przedstawienie odpowiedniego zaświadczenia i wyrażenie zgody na jego skopiowanie. Dokument może mieć zasłonięte lub zamazane zdjęcie twarzy. Wymagane dokumenty to:

– od studentów – aktualna legitymacja studencka lub zaświadczenie o studiowaniu,
– od wykładowców i pracowników uczelni – zaświadczenie z miejsca pracy,
– od uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – aktualnej legitymacji uczniowskiej,
– od nauczycieli i pracowników szkół – legitymacji nauczycielskiej lub zaświadczenia z miejsca pracy.

iSpot oferuje:

– 11% rabatu na komputery przenośne MacBook Air & MacBook Pro.
– 6% rabatu na komputery stacjonarne iMac & Mac Mini.
– 6% rabatu na iPady.

Dzięki tym produktom można m.in.:

• dzielić się notatkami z zajęć, korzystając z AirDrop,
• bez problemu połączyć się ze swoimi kolegami i koleżankami z grupy ćwiczeniowej dzięki FaceTime i wspólnie dokończyć pracę nad projektem,
• przemieszczać aktualne zadania między laptopem, komputerem stacjonarnym czy iPadem,
• pracować w wielu aplikacjach jednocześnie, a nawet przeciągać i upuszczać treści między nimi,
• zyskać wiele wyświetlaczy i więcej miejsca do nauki,
• synchronizować rozmowy na iPhonie, Macu i iPadzie.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.ispot.pl  lub Back to School 2021