Myszka Euro Rtv Agd 269 zł; Gra „Away the survival Series” Empik 169,99 zł; Okulary HTC VR Vive Euro Rtv Agd 3649 zł

Końcówka lata i początek jesieni obficie uraczą nas premierami nowych gier na konsole oraz na PC. W ofercie Złotych Tarasów znajdziecie sklepy z elektroniką, gdzie można zakupić niemalże wszystkie dostępne na rynku tytuły gier. Szczególnie warto zwrócić uwagę na gorące nowości, których rozgrywka pozwoli na wielogodzinna zabawę! Gotowi? Czas chwycić za kontroler!

Press Play: Premiery gier

Gra “Just Dance 2022 Empik 219,99 zł; Gra „Hades” Euro Rtv Agd 139 zł; Kontroler SeelSeries Ispot 299 zł; Kierownica Media Markt 248 zł; Słuchawki bezprzewodowe Media Markt 399 zł; Konsola Sony Media Markt 2549 zł

HOT WHEELS UNLEASHED

Kto nie zna kultowej serii zabawek sygnowanych logiem Hot Wheels? Teraz można rzeczywistość przełożyć do świata wirtualnej rozrywki! Moc przeszkód, duża prędkość i unikalne akrobacje są w zasięgu ręki. Każdy gracz będzie mógł wybrać tryb rozgrywki tj. single albo multiplayer. Pośród dostępnych modeli wyścigówek wybrać będzie można pośród zwinnych i zwrotnych aut sportowych, a także nieco większych i cięższych terenowych. Świat pętli, torów pionowych, poziomych, przyspieszaczy oraz innych atrakcji stoi otworem. Gra dostępna będzie pod koniec września br.

Hot Wheels UNLEASED

Gra „ Hot Wheels” Empik  od 199 zł

euro rtv pad do gier

Sony doualshock 4 v2 Media Markt 249 zł

LIFE IS STRANGE: TRUE COLORS

Jest to już trzecia odsłona cyklu gier epizodycznych, zapoczątkowanego w roku 2015 przez studio Square Enix. Wcielamy się w postać osoby, której nadnaturalna moc pozwala na spostrzeganie i absorbowanie emocji odczuwanych przez innych. Pozwala jej to na sprytną manipulację oraz dostrzeganie niuansów, dzięki którym składa pełny obraz rzeczywistości. Co ciekawe, twórcy nie wprowadzili liniowej fabuły, dzięki czemu to gracz decyduje jak potoczą się losy bohatera. Najnowsza odsłona serii zawita na sklepowe półki 10 września.

Life Strange gra

Gra „Life is Strange” Empik 244,99 zł

euro rtv pad pack

Venom podwójna stacja dokująca
do padów PS5 RTV euro agd 119 zł

FIFA 22

Najnowsza odsłona kultowej serii gier zawita na sklepowe półki już 1 października! Otwarcie sezonu jesiennego w duchu sportowej rywalizacji, to dobry pomysł na weekend z kolegami w domowym zaciszu. Zgodnie z tradycją serii, tytuł pozwali na rozgrywanie pełnych meczów piłki nożnej, w których biorą udział oficjalnie licencjonowane drużyny i zawodnicy. Jedną z ważniejszych atrakcji wydania jest tryb Fifa Ultimate Team, dzięki któremu każdy gracz może stworzyć swą indywidualną drużynę.

Jesienna aura sprzyja także wspólnym wyjściom do kina. W Multikinie Złote Tarasy jesień obfita będzie w nowe premiery. Warto zapoznać się z repertuarem i zaplanować wspólne wyjście we dwoje. Więcej o kinowych premierach znaleźć można w artykule Kino we dwoje poprawi nastroje.

FIFA 22 Empik PC

Gra FIFA 22 Empik 179,99 zł

media markt słuchawki

Słuchawki bezprzewodowe PS4/Ps5 Turtle Beach
Media markt 329 zł