Płyta Tina Turner „ Foreign Affair” Empik 119 zł; książka “Zatańczymy w słońcu” 39,99 zł; Pakiet „Rok na Kwiatowej” Empik 99,90 zł; Gra Media Markt 128 zł

Lato, to czas gorących premier, które z pewnością pozostaną z nami na dłużej! Któż z nas nie kołysze się pośród muzycznych kawałków albo nie zatraca w ciekawej literaturze? W Złotych Tarasach można znaleźć propozycje najróżniejszych pozycji niezależnie od gatunku oraz upodobań. Czas na podróż przez wyczekiwane nowości!

Qltura skąpana słońcem

Książka „Pieśń o Achillesie” Empik 44,90 zł; CD ”50 lat lata z radiem” Media Markt 49,99 zł; Pakiet książek ”Szepty o przeszłości” Empik 75 zł; płyta winylowa Ania Dąbrowska ”Dla naiwnych marzycieli” Media Markt 84,90 zł

Happier Than Ever – Billie Eilish 

Najnowszy krążek, którego premiera była 30.07, jest kontynuacją muzycznej opowieści młodej wokalistki, która zachwyciła nas na albumie „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”. Łamanie konwencji gatunkowych, zabawa formą i treścią, to najtrafniejsze określenia opisujące twórczość amerykanki. Single promujące najnowsze wydanie, to utwory Your Power oraz Lost Cause – z pozoru wydają się spokojne, jednakże pokazują prawdziwe oblicze muzyczne Billie. Billie Eilish, to wyjątkowa postać, gdyż, jako najmłodsza artystka w historii, otrzymała aż cztery nominacje do nagród Grammy. Czy powtórzy sukces ostatniej płyty?

Happier Than Ever Empik

Płyta „ Happier than Ever” Empik 64,99 zł

Metalica cd box Empik

Płyty Metalica Empik 149,99 zł

Billy Summer – Stephen King

Stephen Edwin King jest autorem powieści grozy, którego książki sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 350 milinów egzemplarzy. To imponujący wynik, który potwierdza niesłabnące zainteresowanie jego twórczością. Już 03.08, pojawi się najnowsza powieść, Billy Summer, traktuje o snajperze z Iraku, który przed przejściem na emeryturę, decyduje się podjąć ostatniego zlecenia. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli… Czy ostatnie zlecenie będzie faktycznie ostatnim?

Stephen King Billy Summers

Książka „Billy Summers” Empik 44,99 zł

Modern płyta winylowa Empik

Płyty „A Estranha Beleza da Vida” Empik CD 50,99 zł; Płyta analogowa 110,99 zł

Na razie stoję, na razie patrzę – Organek

Jest to trzeci studyjny album zespołu Organek, którego premiera przewidziana jest na początek października bieżącego roku. Postnowoczesna mieszanka muzyki punk, rock’n’roll oraz electro wpisuje się w aktualne trendy, a dosadne warstwa tekstowa opracowana przez Tomasza Organka na pewno zwróci uwagę każdego słuchacza.

Organek cd

Płyta Organek Empik 44,99 zł

Imagine Dragons Empik

Płyta „Mercury” Empik 59,99 zł