Mini zestaw pomadek Sephora 90 zł

Kolekcja kosmetyków Seleny Gomez podbija Internet! Piosenkarka zdecydowała się na stworzenie autorskiej linii Rare Beauty sygnowanych swoim nazwiskiem. Co je wyróżnia? Przede wszystkim fakt, że rzucają wyzwanie nierealistycznym wyzwaniom! Lekkie, oddychające i przyjemne w dotyku formuły zapewniają kontrolę nad stopniem krycia oraz piękne naturalne wykończenie. Teraz na wyłączność w perfumerii Sephora.

Rare Beauty by Selena Gomez w perfumerii Sephora

Nawilżający balsam do ust Sephora 85 zł; Zestaw Puder + bibułki Sephora 145 zł; Nawilżający balsam do ust Sephora 85 zł; Błyszczyk do ust Sephora 95 zł

Do perfumerii Sephora w Złotych Tarasach oficjalnie zawitała kolekcja Rare Beuaty by Selena Gomez – ukłon w stronę naturalnego, indywidualnego piękna każdego z nas. Piosenkarka była odpowiedzialna za cały proces tworzenia każdego z produktów od ich składu, dostępnych kolorów aż po opakowania. Co więcej, Selena stworzyła fundację Rare Impact Fund, która zakłada pomoc organizacjom działającym na rzecz zdrowia psychicznego. Wg. oficjalnych informacji marka Rare Beuaty ma przekazywać 1% dochodu generowanego ze sprzedaży produktów marki na rzecz fundacji.

baza rozswietlajaca Selena Gomez

Baza rozświetlająca Sephora 139 zł

Korektor Selena Gomez

Korektor rozświetlający Sephora 109 zł

Od początku lipca br. w ofercie perfumerii Sephora Złote Tarasy pojawiła się pełna gama kosmetyków Rare Beauty począwszy od delikatnej bazy, oddychającego podkładu Liquid Touch Weightless Foundation, różu o płynnej formule Soft Pinch aż po błyszczyki oraz cienie do powiek. Produkty marki Rare Beauty dostępne są w 48 kolorach, co pozwoli na dobranie przez każdego, idealnych i dopasowanych do swoich potrzeb artykułów.

róż do policzków Selena Gomez

Róż do policzków Sephora 115 zł

Rare Beauty Selena Gomez

Pędzel do podkładu Sephora 149 zł

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na Liquid oraz Melting Blush, kótrych konsystencja zmienia się zaraz po aplikacji! Oba róże niezależnie od tego czy płynny, czy w kremie po nałożeniu na skórę zmieniają strukturę na delikatny kosmetyk pudrowy. Daje im to zdecydowaną przewagę w porównaniu z ofertą marek konkurencyjnych, gdyż łatwo produkt rozprowadzić równomiernie. Według wielu internautów jest to must have pod względem łatwości aplikacji oraz trwałości po nałożeniu.

Zwieńczeniem kolekcji jest wyjątkowy eyeliner w pędzelku, który jest bardzo wdzięczny w aplikacji. Sprawdźmy!

Selena Eyeliner Sephora

Liner W Płynie Sepora 105 zł

róż w płynie Selena Gomez

Róż w płynie Sephora 105 zł