5 sekund Media Markt 67,90zł; MONOPOLY Empik od 131,99 zł

Obecna sytuacja nie pozwala nam na wyjścia do parków rozrywki i inne atrakcje organizowane poza domem. Dodatkowo, wszechobecny home office i nauczanie zdalne zmuszają nas do pozostania w domu i organizowania rozrywek na własną rękę. Jak sobie z tym poradzić?

MONOPOLY Smyk od 107,99 zł

Czym zastąpić wieczorne wyjścia na kręgle, do klubów tanecznych czy restauracji? Nic nie sprawi, że poczujemy się dokładnie tak samo jak będąc w tych miejscach, ale mamy sposób na zapewnienie świetnej rozrywki w domowych zaciszu!

Jeśli chcecie sprawdzić się w roli monopolisty na rynku nieruchomości, Monopoly jest właśnie dla Was! Klasyczna wersja pozwala na zabawę aż 6 graczom powyżej 8 roku życia, co sprawia, że cała rodzina może rozegrać emocjonującą partyjkę. Kupujcie domy, hotele, negocjujcie i licytujcie, by stać się potentatem planszowej branży nieruchomości. Do wyboru wersja Classic, Kraina Lodu, Star Wars, Przyjaciele i wiele, wiele innych. Ostrzegamy – emocje będą sięgać zenitu!

Wszystkim miłośnikom adrenaliny polecamy też 5 sekund. W tej grze planszowej sprawdzą się ci gracze, którzy doskonale działają po presją i uważają, że 5 sekund to bardzo dużo czasu, by udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Uwierzcie nam – okazuje się, że nawet proste pytania, potrafią wprawić osłupienie. Im bardziej nietypowe i pomysłowe odpowiedzi, tym zabawniej. Uwaga – ta planszówka uzależnia i wcale nie jest taka łatwa jak się wydaje. Gra dostępna w Media Markt w CH Złote Tarasy.