Mata do ćwiczeń Oysho 179 zł, Zegarek sportowy iSpot 1999 zł, Wizerunek Oysho

Gdy słoneczne dni stają się codziennością, coraz cieplejsza temperatura za oknem zachęca nas do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. To idealny moment, żeby zamienić siłownie na parki, boiska i trasy rowerowe – sporty uprawiane w terenie dają jeszcze więcej zdrowia i przyjemności, a co za tym idzie, także satysfakcji. Zainspiruj się podpowiedziami, które akcesoria sprawdzą się podczas twoich ulubionych aktywności, zadbaj o odpowiednie przygotowanie i czerp liczne korzyści z ruchu w plenerze!

Czapka Nike 99,99 zł, Rolki Rollerblade/Intersport 749,99 zł, Wizerunek Under Armour

Uprawiając sporty na świeżym powietrzu efektywniej dotleniamy cały organizm. Dzięki temu mamy więcej siły i energii do działania, ciało po ćwiczeniach szybciej się regeneruje, a my wyglądamy zdrowo i promiennie. Oprócz tego, trenując na zewnątrz korzystamy z dobra promieni słonecznych, pod wpływem których w organizmie wytwarzana jest witamina D, odpowiedzialna m.in. za odporność, mocne kości, mięśnie i stawy, a także nasz nastrój.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Deskorolka Nils/Intersport 179,99 zł

Hulajnoga Firefly/Intersport 459,99 zł

Jakie sporty plasują się w topowej czołówce plenerowych aktywności? Z pewnością jest to jeżdżenie na rowerze, rolkach, deskorolce i rosnącej w popularność hulajnodze – zarówno tej elektrycznej, jak i napędzanej siłą własnych mięśni. To formy ruchu, które są nieodłączną częścią wiosennych i letnich popołudni. W sklepach sportowych Złotych Tarasów nabędziesz profesjonalne sprzęty umożliwiające bezpieczną jazdę pełną prawdziwej frajdy.

Rolki Rollerblade/Intersport 1149,99 zł

Okulary sportowe Adidas 679 zł

Fani sportów drużynowych również znajdą coś dla siebie. Wysokiej jakości akcesoria do piłki nożnej pozwolą na udane treningi. Na koniec coś nie tylko dla pań – joga, która wzmacnia ciało, poprawia elastyczność i rozwija ducha. Praktykowana na świeżym powietrzu w otoczeniu natury intensyfikuje pozytywne efekty. Do ćwiczeń potrzebna ci będzie wygodna mata i… odrobina motywacji! Aktywnie spędzaj wiosenne dni i korzystaj z uroków treningu plenerze.

Rękawice piłkarskie Nike 399,99 zł

Saszetka na pas Nike 89,99 zł

Bidon Nike 39,99 zł

Piłka nożna Adidas 119 zł