Sukienka Ochnik 379,90 zł; Marynarka Deni Cler 1499zł; bransoletka By Dziubeka 69zł; Torba Ecco 1199zł; Buty Deni Cler 1199zł

Mało który element garderoby tak dobrze odzwierciedla kobiecą sensualność. Czy już domyślacie się o czym mowa? Wiosną na pierwszy plan bezprecedensowo wysuwają się sukienki, we wszystkich licznych odsłonach. To prawdziwe przyjaciółki kobiet – podkreślają walory sylwetki, ukrywają niedoskonałości, są niezwykle wygodne i mają wiele twarzy.

Modelka: sukienka orsay 99,99zł; tenisówki orsay 59,99zł; kapelusz Mohito 59,99zł; klapki Hego’s 129,99zł; Torba orsay 99,99zł

Ich znakomitą właściwością jest to, że znakomicie sprawdzą się podczas każdej okazji. Wystarczy, że w sytuacjach zawodowych na zwiewną sukienkę ozdobioną drapieżnym printem panterki narzucimy perfekcyjnie skrojoną marynarkę w kolorze krystalicznej bieli i elegancki look mamy gotowy. Dobierając do całości stylowe dodatki stawiamy kropkę nad i.

Sukienka Mohito 179,99zł

Sukienka Zara 249zł

Hitem obecnego sezonu są kreacje w wersji maxi. Długość do kostek zdecydowanie pokochały influencerki na całym świecie. Ma ona w sobie coś tajemniczego, co intryguje i przyciąga spojrzenia. Alternatywą są sukienki sięgające do kolan, które zalotnie odsłaniają nogi. Najlepszym rozwiązaniem jest mieć w szafie obie!

Sukienka Zara 449zł

Sukienka Solar 469zł

Kiedy przyglądamy się sklepowym półkom możemy dostrzec barwne wzory, które do złudzenia przypominają malarskie dzieła. Artystyczne motywy pokrywające sukienki zamieniają je prawdziwe arcydzieła. Tu nie ma miejsca na nudę, czy zwyczajność. Fantazyjne esy floresy, akwarelowe plamy, florystyczne printy zagościły na tkaninach i wyglądają obłędnie.

Sukienka Solar 469zł

Sukienka Ochnik 139,90 zł

Nadaj swojej stylizacji unikatowego wyrazu i zachwycaj każdego dnia, korzystając z wrażenia, jakie kobieta wywołuje w dobrze dopasowanej i oryginalnej sukience. Jeśli do tej pory nie byłaś ich zwolenniczką, to czas najwyższy zmienić zdanie – efekt będzie spektakularny!

Sukienka DESIGUAL 379 ZŁ

Sukienka DESIGUAL 439 ZŁ