Bluza 4F 149,99 zł; Torba 4F 89,99 zł; Biustonosz sportowy 4F 149,99 zł; Legginsy Intersport 229,99 zł; Buty Reebok Foot Locker 419 zł

Zimowa aura, zamknięte siłownie i kluby fitness, a także wyjątkowa sytuacja, w której się znaleźliśmy, nie nastrajają do uprawiania sportu? Dosyć tego! Przecież nawet będąc w domu można zadbać o formę i wypracować idealną sylwetkę – w sam raz na początek wiosny. Jak to zrobić? Zadbaj o wygodny strój, odpowiednie ćwiczenia i akcesoria.

Mata do jogi Oysho 279 zł; Klocki do jogi Oysho 69,90 zł; Bidon 4F 29,99zł; Wałek do jogi Intersport 49,99 zł

Nie od dziś wiadomo, że wybór stroju wpływa na nasze samopoczucie. Podobnie jest ze strojem sportowym. Przede wszystkim musi być wygodny i posiadać odpowiedni – nie za mały i nie za duży rozmiar, by nie krępował naszych ruchów. Ważne jest też, aby podobał nam się wizualnie – energetyzujące kolory sprawią, że będziemy palić się do domowego treningu. Jednak to, co najistotniejsze to jego jakość – warto wybrać strój, który będzie służył nam latami i zachowa swój pierwotny kształt i kolor, bez rozciągnięć, przetarć czy plam. Szeroką ofertę odzieży sportowej znajdziecie w sklepach Adidas, Sport Style Story, Nike czy 4F w CH Złote Tarasy.

Różowa kurkta adidias 849 zł

Koszulka adidias 149 zł

Kolejnym krokiem do udanego domowego treningu są odpowiednie akcesoria. Po pierwsze – mata do ćwiczeń. Jej spód powinien być pokryty antypoślizgowym materiałem, który zapewni stabilizację na panelach, czy płytkach. Ważne też, aby nie była zbyt cienka i amortyzowała dźwięki – szczególnie te wywołane podskokami w trakcie treningu cardio. Przydatne będą też taśmy oporowe tzw. mini bands (InterSport, Spookey, 3 szt./49,00 PLN), które będą idealnym uzupełnieniem codziennych ćwiczeń, wymuszając silniejszą pracę mięśni.

Spodnie adidias 269 zł

Buty Distance 379 zł

I na koniec – odpowiedni trening. Przede wszystkim warto zastanowić się nad jego celem. Budowa tkanki mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, a może poprawa kondycji? Korzystaj z możliwości, które daje internet i wybierz platformę treningową dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj! Zawsze sprawdzaj doświadczenie, kompetencje oraz opinie trenera, którego masz zamiar wybrać. To pozwoli na uniknięcie kontuzji, które mogą wykluczyć Cię z treningów na dłuższy czas. Zmotywowana? Zatem zabierajmy się do pracy!

Sneakers Reebok / FoodLocker 419 zł

Sneakers Reebok / FoodLocker 459 zł