Deser na bazie fasoli Organic Farma Zdrowia 6,29 zł, Paluch z ziarnami Organic Farma Zdrowia 5,97 zł/3 szt., Miód Manuka Organic Farma Zdrowia 165,90 zł, Pomarańcze Organic Farma Zdrowia 7,50 zł/0,5 kg, Orzechy w czekoladzie Organic Farma Zdrowia 16,79 zł

Sezon jesień-zima 2021/2022 to czas podtrzymania dobrej formy po lecie, a także mocna motywacja przestrzegania noworocznych postanowień. W Złotych Tarasach kompleksowo zadbasz nie tylko o umysł, ale i o ciało. Wszystko za sprawą komplementarnej oferty, dzięki której dobre samopoczucie i zbilansowana dieta staną się osiągalne jak nigdy wcześniej.

Jabłka Organic Farma Zdrowia 9,50 zł/0,5 kg, Winogrona Organic Farma Zdrowia 12,50 zł/0,5 kg, Olej sezoamowy Organic Farma Zdrowia 52,70 zł/0,5 l, Konfitura z płatków róży Organic Farma Zdrowia 20,99 zł

Natur House: W trosce o zbilansowaną dietę!

Dieta diecie nie jest równa? Dlaczego? Ponieważ składa się na nią wiele czynników: od trybu życia przez predyspozycje genetyczne aż po regularny wysiłek fizyczny. Chcąc podjąć wyzwanie, zmianę należy zacząć od siebie. Specjaliści Natur House Złote Tarasy służą pomocą i merytorycznym wsparciem zarówno podczas konsultacji, jak i w dwuetapowym procesie wdrożenia nowego planu żywieniowego. Stabilizacja wagi oraz jej utrzymanie nie muszą być trudne, jeżeli mamy świadomość czego nasz organizm potrzebuje najbardziej. Punkt Natur House znajduje się na drugim poziomie Złotych Tarasów w bliskim sąsiedztwie salonu Lifestyle Designers Point.

Ciastka owsiane Organic Farma Zdrowia 18,99 zł

Dżem morelowy Organic Farma Zdrowia 18,49 zł

Organic Farma Zdrowia: Przez żołądek do zdrowia?

Dobrej jakości produkty spożywcze powinny być podstawą naszej zbilansowanej diety. Tu z pomocą przyjdzie szeroki asortyment dostępny w sklepiku Organic Farma Zdrowia, który zlokalizowany jest na poziomie -1 Złotych Tarasów tuż obok piekarni Vincent. W ofercie można znaleźć produkty pochodzące od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych! Większość z dostępnego asortymentu jest certyfikowana, pozostałe artykuły, to natomiast produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe, a także bez laktozy. To market, w którym codziennie można zakupić świeże warzywa, owoce, a także mięsa, nabiał i jaja. Dla łasuchów są ekologiczne ciastka, konfitury, dżemy i miody. Słodko, zdrowo, smacznie! Zachęcamy do odwiedzin marketu Organic Farma Zdrowia.

Miód wielokwiatowy Organic Farma Zdrowia 37,99 zł

Płatki owsiane Organic Farma Zdrowia 4,99 zł

Calypso Złote Tarasy – miejsce warte chwili grzechu!

Klub fitness Calypso Złote Tarasy, to nowoczesna, przestronna i w pełni wyposażona przestrzeń, w której znajdziesz coś dla ciała i dla duszy! Przygotowanych jest mnóstwo stref funkcyjnych (wolne ciężary, atletyczna, cardio, fight, cross, brzucha, maszyn stosowych i inne), gdzie pod okiem wyspecjalizowanych trenerów możesz zadbać o sylwetkę wzmacniając mięśnie oraz ich elastyczność. Dla potrzebujących chwili wytchnienia oraz średnio obciążającego wysiłku fizycznego, rekomendowane są natomiast zajęcia na sali fitness, gdzie z powodzeniem można praktykować np.: jogę. Po zakończeniu treningu można udać się także do sauny, aby skosztować błogiego relaksu przy delikatnych dźwiękach muzyki. Wszystko to w samym sercu miasta – Złotych Tarasach.

Więcej treści o sportowym zacięciu znaleźć można miedzy innymi w artykule Zimowy weekend za miastem. Warto sprawdzić, co w sportowym sezonie jesień-zima 2021/2022 jest nie tylko modne, ale i wygodne!

Kefir naturalny migdałowy Organic Farma Zdrowia 16,99 zł/400 ml

Ser owczy Organic Farma Zdrowia 39,97 zł/250 g