Praliny i torcik wedlowski Pijalnie Czekolady E.Wedel

Powrót do szkoły, powrót do pracy. Koniec wakacji zwiastuje nadejście jesieni oraz skupienie się na codziennych obowiązkach. Chociaż sercem jesteśmy jeszcze pośród letnich przygód, to czas zamknąć rozdział pełen beztroski. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło! W Złotych Tarasach czeka na was szczypta słodkiej magii – remedium na codzienne obowiązki i troski.   

Będąc w Złotych Tarasach nie sposób ominąć pysznej oferty bogatej w słodkie desery, bądź chłodne i orzeźwiające napoje oraz smoothie! Zapewnią nam nie tylko odrobinę endorfin, ale i mogą zapewnić bombę witaminową, co z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie w ciągu dnia. Gotowi na chwilę zapomnienia? Zapraszamy do Złotych Tarasów!

Blikle

Ciastko „czarno na białym” A.Blikle

Grycan tort

Tort Lodowo-bezowy z wiśniami Grycan

Spotkaliście się z określeniem, że lody mają tzw. kalorie ujemne, ponieważ więcej energii wytwarzamy na ogrzanie organizmu niżeli przyjmujemy kalorii? Tego niestety potwierdzić nie możemy, ale w lodziarni Grycan mamy szeroką ofertę przepysznych sorbetów. Stanowią one przeciwwagę dla tradycyjnych lodów, których kaloryczność może być stosunkowo wysoka zależnie od wybranych dodatków – bakalie, kawałki brownie lub innych wyrobów cukierniczych. Zapewnią one poczucie rześkości i poprawią humor w każdej sytuacji.

Wedel desery

Deser Pijalnie Czekolady E.Wedel

Pączki Lukulus

Pączki Lukullus

Nic tak podobno nie działa, jak prawdziwa czekolada. Ta serwowana w Pijalni Czekolady E.Wedel, to połączenie tradycji z najdelikatniejszymi kompozycjami różnych smaków i odmian – od delikatnej mlecznej przez owocowe wariacje aż po klasyczną gorzką. Ta ostatnia ma wiele wartości odżywczych oraz pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu uzupełniając m.in. żelazo, magnez oraz cynk.

Lukulus cukiernia

Sernik Amabilis Lukullus

Sernik Grycan

Sernik z migdałami Grycan

Dla fanów ciast także mamy propozycję. Autorskie wyroby cukiernicze, tworzone z myślą o najbardziej wymagających podniebieniach zaoferują cukiernie Lukullus oraz A.Blikle. Możecie skosztować dzięki nim tradycyjnych polskich pączków bogatych w nadzienie różane lub delikatnego ciasta ptysiowego okraszonego wyjątkowym musem. Niezależnie od preferencji, przystanek w Złotych Tarasach może stać się całkiem smaczną chwilą pełną magii.

Słyszeliście, że podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia? Zaradzimy temu! Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą gastronomiczną Złotych Tarasów, o czym pisaliśmy m.in. w artykule Wszystkie drogi prowadzą na lunch.

Blikle eklery

Eklerka A. Blikle

Wedel desery

Deser Pijalnie Czekolady E.Wedel