Fotel Homla 559,20 zł; Ozdoba z drewna Zara Home od 199 zł; Gazetnik Home& You 129 zł; Poszewka na poduszkę Home&You 35 zł; szafka Zara Home 1999 zł

Trendy wnętrzarskie 2021 nie pozostawiają złudzeń… Czas nadać naszym wnętrzom energii poprzez akcenty kolorystyczne! W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2021, marki posiadające asortyment wnętrzarski, zaskoczą nas nie tylko feerią barw, ale i formą. Zapoznajcie się z najnowszymi kolekcjami marek home decor dostępnych w Złotych Tarasach.

Donica Home&You 99 zł; Poszewka na poduszkę 49 zł; Ramka na zdjęcie Home&You 29 zł; Lampka Nocna Home&You 119 zł

Dom stanowi ostaję, w której możemy zatracić się w dźwiękach ulubionej muzyki, lekturze albo kulinarnej przygodzie w kuchni – więcej o naszych rekomendacjach znajdziesz w Kapsuła Mody – Food. W ostatnim roku stał się także miejscem pracy, dzięki czemu mogliśmy poświęć czas sprytnej re-aranżacji przestrzeni, tak, aby stała się funkcjonalna i wygodna. Wszak, to w domu spędzaliśmy większość naszego czasu. Czy warto, zatem postawić na zmianę i przerwać rutynę związaną z home office? Oczywiście, że tak!

Świeca zapachowa

Świeca Home&You 39 zł

ROZEL POŚCIEL WELWETOWA

Pościel Rozel Home&You od 199 zł

Swoisty eklektyzm trendów wnętrzarskich 2021 oraz różnorodność barw nie muszą budować w nas poczucia kontrowersji. Jeżeli odpowiednio połączymy ze sobą mocne, trzy akcenty kolorystyczne, to możemy otrzymać przyjemną dla oka kompozycję. W myśl zasady, że łączenie kolorów bazowych z ich nieco innymi odcieniami nadaje spójności wnętrzom, warto skupić się na produktach, które już mamy. Czasem małe akcesorium, stanowi uzupełnienie dla wnętrza, którego charakter z założenia jest eklektyczny.

OAKLY BIŻUTERNIK

Biżuternik Home&You 39 zł

koc zara home

Koc Zara Home od 199 zł

Dla miłośników nieco bardziej stonowanych propozycji pozostaje piękna kolekcja dostępna w salonie ZARA Home, gdzie prym wiedzie etniczny charakter asortymentu dedykowanego wnętrzom bogatym w nuty barw ziemistych.

homla krzeslo

Krzesło Homla 239,20 zł

Narzuta Home&You

Narzuta Home&You 269 zł