Kurtka Cropp 149,99 zł; T-shirt Guess 149 zł; Spodnie od Dresu Hugo Boss Van Graaf 425,95 zł; Plecak NIKE FoodLocker 244 zł; Buty Guess 579 zł

Weekend w mieście nie musi być nudny! Szczególnie, jeżeli możemy puścić wodze fantazji i skupić się na wygodnych stylizacjach dających nam pełen komfort przez cały dzień. Coraz większą popularnością cieszą się także sporty miejskie od joggingu przez Nordic Walking po jeżdżenie na rolkach oraz deskorolkach. W Złotych Tarasach otwarcie sezonu jesiennego będzie iście pełne endorfin!

Weekend w mieście

T-shirt Vistula 249,90 zł; Czapka House 49,99 zł; Spodnie Wrangler od 329 zł; Model: Kurtka Reserved 188,99 zł; Spodnie Jaggery Cropp 99,99 zł; Buty Vans 339 zł; Czapka Cropp 29,99 zł; Worek Vans 49 zł; Deska Intersport 199,99 zł; Koszulka Zara 89,90 zł; Zegarek Casio 170 zł Od Czasu Do Czasu

Fani skateparków oraz gier komputerowych doskonale pamiętają klasyk, którym jest seria Tony Hawk’s Pro Skater, gdzie można wcielić się w postać legendarnego sportowca. Jego znakiem rozpoznawczym były wymyślne figury wykonywane na deskorolce. Czy weekend w mieście w stylu charakterystycznym dla miłośników longboardów i deskorolek, to mrzonka? Oczywiście, że nie!

Benetton sweter

Sweter Benetton 329,90 zł

Bluza Bytom

Bluza Bytom/Beksiński 349,90 zł

Pośród kolekcji dostępnych w Złotych Tarasach można znaleźć szereg propozycji w stylu streetwear, które odzwierciedlają aktualne trendy oraz must have sezonu. Nie sposób przejść obok nawiązującego do lat 90. trendzie tie-dye, czyli specyficznego procesu farbowania tkanin. To, co sprawia, że produkty tie-dye są unikalne, to fakt, że każdy z nich nie ma takiego samego wzoru.

Croop kurtka

Kurtka Cropp 149,99 zł

T-shirt Hugo Boss 429,95 zł

Nasza propozycja streetwear opiera się na total denim look, gdzie jedynym odstępstwem od reguły jest wykorzystanie czystego, białego podkoszulka, jako bazy. T-shirt i jeans, to mariaż idealny. Taki zestaw powinien pojawić się w szafie każdego mężczyzny. W kontrze do prostych spodni jeansowych można wykorzystać równie popularne joggery. Luźny krój oraz wykorzystane w nich ściągacze w pasie oraz przy kostkach dadzą poczucie komfortu podczas każdej czynności przez cały dzień.

Deskorolka intersport

Deskorolka Intersport/Street Surfing 279,99 zł

Bluza house 99,99 zł

Bluza House 99,9 zł

Idealnym uzupełnieniem stylizacji zawsze będą akcesoria. Szczególnie te, którym można nadać charakteru poprzez personalizację. Połączenie klasyki i ponadczasowej formy marki VANS z nowoczesną w opracowaniu graficznym deskorolką stanowi wisienkę na torcie. Stylizacja staje się spójną historią, której źródłem jesteśmy my sami – Intersport Złote Tarasy posiada bogaty asortyment będąc pożądaną przez sportowców destynacją zakupową.

Fanów sportu zachęcamy do zapoznania się z artykułem, Trening obwodowy pod okiem trenera, gdzie wraz z Calypso Fitness opisujemy podstawowe ćwiczenia wzmacniające mięśnie.

Reserved kamizelka

Kamizelka Reserved 169,99 zł

Croop spodnie

Spodnie Cropp 119,99 zł