Kurtka Reserved 89,99 zł; Buty Bytom 299,90 zł; Tshirt House 49,99zł; Joggery House 119,99zł; Czapka House 39,99zł;

W sezonie wiosna-lato 2021, zauważyć można dwa zasadnicze trendy w doborze palety barw większości stylizacji. Z jednej strony, wiele marek skupia się na łączeniu delikatnych pasteli, a z drugiej widać tęsknotę za lekkością kolorów ziemi. Motyw etniczny, bo o nim mowa, przeplata się nie tylko w ofercie marek z segmentu mody, ale i dekoracji wnętrz.

Model: Kurtka: ZARA – 249,00 PLN, Bluza: Reserved – 89,99 PLN, Koszulka: Reserved – 49,99 PLN, Spodnie: Reserved– 129,99 PLN, Buty: Reserved – 159,99 PLN; Koszula wierzchnia 399 zł; Massimo Dutti 399 zł; Trampki Converse 479zł; Koszule Bytom od 249,90 zł

Tęsknota za wiosną i słonecznym latem, sprawia, że coraz częściej sięgamy po stylizacje, które szczęśliwie zwiastują rychłe nadejście cieplejszych dni. Mowa o ich warstwowym budowaniu oraz delikatnej kolorystyce, która nie tyko bazuje na jasnej palecie barw, ale i na charakterystycznych motywach, fakturach i wzorach. Pośród nich pojawia się nawiązanie do magicznej estetyki etno, dla której podstawą są naturalne barwy ziemi – zieleń, brąz, beż, szarość. Magia tego motywu oraz bogactwo wielu kultur, ukryte mogą być także w aranżacji każdego wnętrza, co zdradza nasz artykuł – Dalekie podróże zaklęte w etnicznym wnętrzu.

Buty Marco Polo 679 zł

Marynarka Massimo Dutti 599 zł

Podróże lubimy wszyscy, zarówno małe, jak i duże. Stąd nasza propozycja zestawia ze sobą świat barw ziemistych z najgorętszym trendem sezonu, czyli delikatnym odcieniem pasteli. Sztruksowa, łososiowa kurtka stanowi idealne uzupełnienie dla beżowego półgolfu. Łączenie ze sobą tych delikatnych barw, nadaje stylizacji harmonii oraz podkreśla jej neutralny, spokojny charakter. Całość zamykają brązowe, zamszowe buty podbijające fakturę zamszu kurtki.

VISTULA Bluza moro typu round-neck z ozdobnymi lampasami na rękawach 349.90PLN

Marynarka sztruksowa Andrew JamesVan Graaf 699,95 zł

W przypadku stylizacji męskich, szczególnie w okresie letnim, niskie buty odkrywają kostkę. Decydując się na skarpetki – tzw. stopki – warto pamiętać, że spodnie można delikatnie podwinąć, co nada proporcji zarówno sylwetce, jak i poprawi odbiór całej stylizacji.

Kurtka Vistula 599,90 zł

Tshirt Tatuum 79,99 zł