Gra logiczna „I know” Empik 63,67 zł, Gra towarzyska „Nic nie ukryjesz” Empik 46,06 zł, Gra quizowa „Lata 60. Gra dekady” Empik 52,82 zł, Zestaw do pokera „Texas Hol’em” Empik 385,17 zł

Na jesieni wieczory są dłuższe, chłodniejsze i znacznie bardziej chcemy pozostać w domu. To także czas spotkań z przyjaciółmi, który warto odpowiednio zaaranżować. Z pomocą przychodzi oferta salonu Empik, w której znajduje się mnóstwo gier planszowych. Do wyboru do koloru! Od zręcznościowych aż po logiczne. Sezon jesień-zima 2021/2022 z ofertą Złotych Tarasów, to istna gratka dla każdego fana rozrywki w domowym zaciszu.

Taktyczna gra quizowa „Wiem lepiej” Empik 174,99 zł, Gra imprezowa „Tajne przez poufne” Empik 36,70 zł, Gra towarzyska „Harry Potter, Hogwarts Battle” Empik 118,99 zł, Zestaw kości pokerowych Empik 70,11 zł

MONOPOLY – STRATEGIA BANKNOTEM ZNACZONA

Klasyka pośród gier strategicznych! Zapewnia świetną rozrywkę dla kilku graczy, zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. W salonie Empik dostępna jest także wersja polska. Teraz każdy może stać się „właścicielem” ulicy Marszałkowskiej, Placu Trzech Krzyży oraz Alei Jerozolimskich. Grunt to nie tylko dobra zabawa, ale i szansa na wybudowanie wspaniałych posiadłości na wykupionej działce. Korzystaj ze zgromadzonych środków mądrze je inwestując np.: w hotele. Monopoly Standard jest prostą grą, która umożliwia zarządzanie zgromadzonym majątkiem, polegającą na kupowaniu oraz sprzedawaniu najlepszych gruntów i atrakcji w mieście.

Gra strategiczna „Monopoly” Empik 131,99 zł

Gra quizowa „Lata 70. Gra dekady” Empik 52,82 zł

DIXIT – ŚWIAT MARZEŃ I WYOBRAŹNI

Kto nie lubi udać się do świata marzeń i wyobraźni? DIXIT, to narracyjna gra karciana, w której można puścić wodze fantazji będąc prawdziwym „bajarzem”. W każdej rundzie, uczestnicy mogą wybrać kartę oraz podać słowo lub cytat, które w ich ocenie odzwierciedlają obrazek na wyciągniętej karcie. Pozostali uczestnicy zabawy, dobierają pośród swoich kart po jednej, pasującej do słów poprzednika. Następnie zebrane karty są tasowane, a zadaniem graczy jest wskazanie tej, która była pierwsza. Ta gra świetnie wpisze się w czas spędzany nie tylko z przyjaciółmi, ale i najmłodszymi członkami rodziny. Może służyć także, jako narzędzie pedagogiczne i terapeutyczne, pobudzając najmłodszych do kreatywnego myślenia.

Gra rodzinna „Dixit” Empik 65,76 zł

Gra towarzyska „Rummikub” Empik 102,99 zł

NEUROSHIMA HEX 3.0: ROK MOLOCHA

Ostatnia z propozycji, to planszowa gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym świecie opanowanym m.in. przez bezwzględne maszyny – występują w niej cztery frakcje. Limitowane wydanie zawiera specjalną, dwustronną planszę z nową oprawą graficzną, planszetki graczy dla wszystkich frakcji, a także kampanię opisująca początek Molocha – jednej z armii. Sama gra polega na naprzemiennym wykładaniu żetonów (hexów) na heksagonalnej planszy będącej jednocześnie polem bitwy. Niektóre z żetonów dają efekt natychmiastowy, wpływający na poszczególnych uczestników rozgrywki, a niektóre są rozpatrywane dopiero podczas bitwy pomiędzy poszczególnymi frakcjami. Zadaniem graczy jest atak na sztab przeciwnika – każdy na start posiada 20 punktów wytrzymałości. Tracąc podczas przebiegu gry wszystkie dostępne punkty, sztab zostaje zniszczony, co wiąże się z wyłączeniem danego gracza z rozgrywki.

Gra towarzyska „Holi. Festiwal kolorów” Empik 104,99 zł

Gra towarzyska „Batman.Talisman” Empik 240,99 zł