Wizerunek Home&You, Lampa Zara Home 149 zł, Filiżanka ze spodkiem Home&You 39 zł

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Podobnie rzecz wygląda w przypadku nawracających trendów, będących nieodłącznym elementem sezonu wiosennego. Mowa o kwiecistych wzorach w aranżacji wnętrz, które wnoszą do mieszkań radosną energię rozkwitu. Gdy w twoim domu brakuje powiewu świeżości, zaproś do niego kwiaty – wiosną niech zapanują w każdym jego kącie!

Wizerunek Home&You, Figurka Home&You 179 zł, Poszewka Home&You 39 zł

Urokliwe chabry, maki i stokrotki – to nie opis malowniczo kwitnącej łąki lecz motyw przewodni wiosennego sezonu w designie. Odzwierciedlenia kwitnących darów natury rozesłane po wszystkich zakamarkach domowej przestrzeni nadają jej wyjątkowy klimat. Co czyni je tak popularnym i uwielbianym wzorem? Przede wszystkim ich różnorodność. Liczba ich rodzajów niemalże nie zna końca, więc każdy z nas może dobrać taki print, który wpasuje się w wystrój jego mieszkania. Mogą to być majestatyczne kwiaty w przeskalowanej wersji, a także ich drobne i misterne nadruki. Nie musisz się martwić o to, czy twój wybór będzie wpisywał się w designerskie trendy, bo każdy z nich odda wiosenną aurę rozkwitu natury.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Donica Home&You 69 zł

Filiżanka ze spodkiem Home&You 45 zł

Tam gdzie pojawiają się kwiaty, tam też zjawia pozytywna energia i promienność, które nierzadko pragniemy wnieść do swoich domów, w szczególności wiosną. W tym sezonie zagościły one na eleganckiej porcelanie, stylowych wazonach i aromatycznie pachnących świecach. Jest w nich coś jednocześnie tradycyjnego – wystarczy przypomnieć sobie mieszkania naszych babć – i nowoczesnego, bo z każdym sezonem kwiecisty print przechodzi zjawiskową metamorfozę. Nie strońmy również od sztucznych zamienników kwiatów doniczkowych – stanowią one estetyczną ozdobę i doskonale nadają się np. dla zapominalskich. Wiosenny czar zapanuje w naszych wnętrzach także za sprawą pastelowych odcieni różów, żółci, pomarańczu i błękitu. Kropką nad i będą figurki w kształcie skowronków, zwiastujących nadejście coraz cieplejszych dni.

Krzesło Home&You 599 zł

Stroik Home&You 119 zł

Świeca zapachowa Yankee Candle 124 zł

Zestaw zapachowy Yankee Candle 119 zł

Wazon Zara Home 99,90 zł

Lampa Zara Home 459 zł