Chicken Box MacDonald; zestaw śniadaniowy MacDonald; wrap Salat Story; sałatka Salat Story

Podobno w Warszawie wszystkie drogi prowadzą do Złotych Tarasów? Bliskość głównego węzła komunikacyjnego, to zdecydowany atut, umożliwiający sprawne dotarcie do naszej wyjątkowej strefy gastronomicznej. Coś na szybko, na wynos, a może na miejscu z przyjaciółmi lub biznesowo? Niezależnie od pory dnia i preferencji, Złote Tarasy, to dobry przepis na smaczny posiłek!

Pizza Hut

 Pizza Hut

Mc wrap McDonald

Wrap MacDonald

Na szybko, nie oznacza tego, że nie jest wartościowo. Szczególnie, jeżeli pod uwagę weźmiemy ofertę dostępną w Salad Story oraz Wrap Me!. Poza sałatkami i klasycznymi wrapami do oferty dołączyły także Vegan Burgery – dostępne w Salad Story.  To, co je wyróżnia, to obfita ilość warzyw, czyli bezcenne źródło wielu witamin. Wybrać można pośród połączenia mango z soczewicą, tofu pastrami oraz placka jaglanego. Są to produkty bogate w białko będące podstawowym budulcem naszych mięśni.

Wrap me

MAX Premium Burgers

Salatka falafel

Sałatka MacDonald

Fanów pizzy w lokalu Pizza Hut czeka naprawdę smaczne rozdanie! Dla zwolenników nieco lżejszych form tegoż dania, zaproponować możemy pizzę Vege Mania – ze świeżym szpinakiem, serem Grana Padano i grillowanymi warzywami. Jest to gratka szczególnie dla osób, które lubią smak pizzy rzemieślniczej, której ciasto wyrabiane jest na zakwasie. Tak powstało delikatne ciasto San Francisco, zapewniające unikalną chrupkość i lekkość gotowej pizzy.

premium max burgers

Hamburger MacDonald

salad story

Wrap MacDonald

Aktywny dzień w ciągłym ruchu, to także więcej spalanych kalorii. Ich bilans uzupełnić może treściwy posiłek, który w Złotych Tarasach zapewni restauracja Premium Max Burgers. Pośród sezonowych nowości polecany jest soczysty burger Spicy Avocado, okraszony papryczkami jalapeño. Nowa oferta na pewno przybliży Wam smak słonecznej Kalifornii w nieco bardziej pikantnym niż dotychczas wydaniu. Do oferty powróciły także frytki z sosem śmietanowo-cebulowym. Warto zwrócić także uwagę na najnowsze zestawy Salad Bowls przygotowywane na bazie sałaty liściowej odmiany Lollo Rossa. To ukłon w stronę wszystkich miłośników warzyw, gdyż ta odmiana w porównaniu do pozostałych sałat zielonych wyróżnia się wyższą zawartością witaminy A i C.

W Złotych Tarasach dostępna jest również bardzo zróżnicowana oferta lekkich potraw oraz sałatek sezonowych – atrakcyjna szczególnie dla osób aktywnych fizycznie. Więcej propozycji, znaleźć możecie w artykule Jesienny wieczór ze zdrową przekąską.