North Fish- Łosoś norweski ze szpinakiem i suszonymi pomidorami; Subway- Wrap Spicy Veggie; North Fish – Miruna z prażoną cebulką.

Wyczekiwana wiosna sprzyja małym i dużym podróżom. Szczególnie teraz, kiedy słońce nieśmiało przedziera się przez chmury i ogrzewa nas ciepłymi promieniami, a apetyt rośnie na samą myśl
o sezonowych nowościach – od lekkich sałatek po treściwe burgery. Wszystkie drogi prowadzą podobno do Złotych Tarasów. Gdzieś już to słyszeliście?  

Długi, wiosenny spacer w tygodniu lub przejażdżka rowerem w weekend – w takich momentach najczęściej odczuwamy chęć zjedzenia czegoś treściwego, aby uzupełnić zapas energii. Część z nas zdecyduje się na delikatne sałatki okraszone sezonowymi sosami, a część skosztuje wyjątkowych burgerów. Te i wiele innych pyszności czekają na was w samym sercu Warszawy – Złotych Tarasach.

W trakcie aktywnego dnia pełnego ruchu możemy skusić się na treściwy posiłek, aby dostarczyć organizmowi odpowiedniej liczy kalorii. Taką propozycją może być jeden z burgerów Grand Deluxe dostępnych w restauracji MAX Burgers w CH Złote Tarasy. Delikatna bułka, świeże warzywa oraz odpowiednio doprawiony burger, to wyjątkowa uczta dla każdego podniebienia. Na samą myśl, aż chce się go schrupać!

Dla zwolenników nieco lżejszych posiłków mamy smaczną ofertę sałatek dostępną w Salad Story –
od klasycznej sałatki Nicejskiej lub Cezar po rozgrzewające smaki dalekiej Azji. Do każdej sałatki możesz dobrać składnik dodatkowy. Naszą wiosenną rekomendacją jest tuńczyk, ze względu na niską zawartość kalorii, a także nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, EPA i DHA. Szczególną uwagę w swojej diecie zwróćcie na kwasy tłuszczowe omega-3, które wykazują szereg właściwości prozdrowotnych. Korzystnie wpływają m.in. na pracę mózgu, serca czy narządu wzroku.