Gra towarzyska „Quiz 200” Empik 27,63 zł, Pad do Xboxa Media Markt 279 zł

Szukasz pomysłu na odprężenie po długim dniu? Ci, którzy lubią choć na moment odciąć się od rzeczywistości, zdecydowanie dobrze czują się w świecie gier komputerowych. Ale to nie jedyna forma przyjemnego spędzania wolnego czasu. Wystarczy zorganizować wieczór z planszówkami z rodziną i przyjaciółmi, by przeżyć miłe chwile!

Gra na Play Station „Hot Wheels. Unleashed” Media Markt 139,99 zł, Myszka do komputera Defender/Empik 38,87 zł

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

STREFA GRACZA
Wyczaruj swój własny azyl! Zorganizuj stanowisko do gier i ciesz się chwilami spędzonymi w wirtualnej rzeczywistości. Z pomocą przyjdą odpowiednie sprzęty, w które warto się zaopatrzyć. Zadbaj o jak najlepszą jakość obrazu, a to zapewni Ci wysokiej jakości monitor, np. o zakrzywionym wyświetlaczu. Taki sprzęt pomaga zmniejszyć efekt zmęczenia oczu – jego krzywizna odpowiada fizycznie promieniowi zakrzywienia gałki ocznej. Dzięki temu Twój wzrok znacznie mniej się meczy, gdy patrzymy na ekran z niewielkiej odległości. Ma jeszcze jeden atut – zapewnia bardziej realistyczne doświadczenia wizualne, a co za tym idzie lepsze wrażenia z gry.

Poza monitorem z pewnością przydadzą się słuchawki o bezbłędnej jakości dźwięku. Sprawdź ofertę tych dedykowanych grom. Na co zwrócić uwagę? Pasmo przenoszenia, jakość mikrofonu oraz średnicę membrany a także obecność funkcji dźwięku przestrzennego. Szerokie pasmo przenoszenia oznacza możliwość odtwarzania większej partii dźwięków. Jeśli do tego kompletu dodasz wygodny fotel – twoje stanowisko stanie się realną odskocznią od codzienności.

Monitor Xiaomi/Media Markt 1799 zł

Fotel R-Sport/Empik 506,73 zł

GAMINGOWE NOWOŚCI

DZIEDZICTWO HOGWARTU
Długowyczekiwana premiera dla fanów świata Harry’ego Pottera. Fabularna nowość z otwartym światem osadzona została w słynnym XIX-wiecznym Hogwardzie! Gra zabierze Cię w podróż po znanych i mniej znanych miejscach, odkryjesz fantastyczne zwierzęta, zmodyfikujesz wygląd swojego bohatera, będziesz warzyć eliksiry i rozwijać swoje talenty w rzucaniu zaklęć. Doświadczysz życia w Hogwarcie, zawiążesz sojusze, będziesz walczył z czarnoksiężnikami…

FIFA 2023
Tej gry ani fanom piłki nożnej, ani wielbicielom gier komputerowych nie trzeba rekomendować. Nowa edycja popularnej FIFY wnosi na boisko jeszcze więcej energii i realizmu footballu. Zagraj w najważniejszych turniejach piłkarskich, w tym w nadchodzących rozgrywkach Mistrzostw Świata (FIFA World Cup) mężczyzn i kobiet. Po raz pierwszy w historii serii FIFA 23 będzie można zagrać kobiecymi zespołami klubowymi!

Słuchawki Logitech/Media Markt 359 zł

Gra na Play Station „Dziedzictwo Hogwartu” Empik 308,99 zł

ELDEN RING

Piękne krajobrazy rodem z fantasy oraz mroczne, zawiłe lochy – za to pokochasz Elden Ring. Obie te scenerie zostały połączone z nadzwyczajną płynnością. Przemierzaj zachwycający świat pieszo lub konno, w pojedynkę lub z innymi graczami w sieci, i uwierz, że naprawdę znajdujesz się na trawiastych równinach, dusznych bagnach, w strzelistych górach, złowieszczych zamczyskach oraz innych monumentalnych miejscach. Odkryjesz tajemnicę potęgi Eldeńskiego Kręgu! Spotkasz na swojej drodze wrogów, których głębię oddano z niezwykłą starannością oraz przeróżne straszliwe stworzenia.

Gra na Play Stiation „Fifa 23” Media Markt 279 zł

Gra na Play Station „Elden Ring” Empik 273,90 zł

PLANSZÓWKI, KTÓRE POKOCHASZ

PYTANIE CZY WYZWANIE
Jak rozkręcić imprezę i zachęcić znajomych do zwierzeń? Zagrajcie w hit, który pokochacie! „Pytanie czy wyzwanie” to zabawna gra towarzyska z zaskakującymi pytaniami, przebojowymi zadaniami i butelką, która dodatkowo podkręci atmosferę. Dzięki niej poznasz swoich przyjaciół jeszcze lepiej i sprawdzisz, jak zachowają się w ekstremalnych sytuacjach!

QUIZ 200
Sprawdź swoją wiedzę ogólną! Która planeta ma pierścienie? Kto opatentował kineskop? Co znajduje się w garbie wielbłąda? Kto jest autorem obrazu „Dama z gronostajem”? Masz umysł ścisły czy humanistyczny? W quizie znajdziesz mnóstwo pytań z różnych dziedzin, które pozwolą Ci zweryfikować wiedzę i poznać nowe ciekawostki wspólnie ze znajomymi lub dziećmi!

Gra planszowa „Dziedzictwo Hogwartu” Empik 1398,99 zł

Gra imprezowa Empik 94,99 zł