Świeca Yankee Candle 69 zł, Roślina w doniczce Homla 39,99 zł, Fotel Zara Home 1499 zł, Kubek Home & You 19 zł, Ratanowe pudełka visual Homla , Kosz visual Homla

W Złotych Tarasach sezon jesień-zima 2021/2022, to nie tylko inspiracje home decor sięgające do byłych epok oraz motywów zarezerwowanych dla głównych nurtów architektonicznych. Jeżeli tęskno za skąpanym słońcem latem, warto zaaranżować mieszkanie za pomocą małych, etnicznych i wzorzystych akcesoriów. Te wodzą na pokuszenie nostalgicznym powrotem do ciepłych i słonecznych dni, których jesienią jest jak na lekarstwo.

Kosz Home & You 89 zł, Mata Homla 19,99 zł, Lampion Homla 39,99 zł, Koc Homla 49,99 zł, Visuale Homla

Współcześnie motyw etniczny bliski jest także surowej formie zarezerwowanej dla dalekiej Skandynawii. Biorąc pod uwagę inspiracje zaczerpnięte z natury, zarówno styl etniczny, jak i ascetyczny wpisać można w podobny kanon. Najlepszą referencją, definiującą oba nurty jest kolekcja dostępna w salonie ZARA Home. Proste formy i kształty, ziemista kolorystyka oraz delikatne akcenty florystyczne, idealnie wpisują się w jesienny mikro trend przywołujący dopiero, co zażegnane lato.

Lampka Zara Home 199 zł

Świeca zapachowa Homla 24,99 zł

Czasem uciekamy myślami do wspomnień. Wystarczy usłyszeć pewien dźwięk, zobaczyć coś, co przykuwa uwagę albo poczuć woń, dzięki której przemierzymy lata, aby odtworzyć dane wspomnienie. Powrót do letniej aury możemy uzyskać także dzięki olejkom eterycznym – jedna z ciekawszych propozycji dostępnych w ZARA Home. Żar tropików na myśl przywodzić będzie aromatyczne połączenie kwiatów eukaliptusa i fig w połączeniu z drzewnymi nutami sandałowca i kwiatu tytoniu.

Fotel Homla 299 zł

Zegar ścienny Home & You 79 zł

Małym akcentem, którym możemy zmienić charakter wnętrza może być np.: wazon oraz odpowiednio dobrane do niego kwiaty. W ofercie salonów Homla oraz Home&You dobrać można zarówno te szklane, jak i ceramiczne. Większość barwnych, wzorzystych i o nieoczywistych kształtach z delikatnymi żłobieniami – niekoniecznie trzeba uzupełniać je kwiatami ciętymi. Naszym must have sezonu home decor bez wątpienia są wysokie trawy, które nawiązują do gorącego lata pełnego niezapomnianych przygód.

Stroik Home & You 49 zł

Wazon Home & You 89 zł

Pośród kolekcji w sezonie jesień-zima 2021/2022 nie mogło zabraknąć także akcesoriów do świec! Klimatyczny wieczór z kocem w roli głównej? Brzmi całkiem przyjemnie. Odwiedzając sklepy w Złotych Tarasach warto zapoznać się także z asortymentem świec zapachowych, świeczników oraz lampionów. Pozwolą nie tylko zrelaksować się po ciężkim dniu, ale i nawiążą do czasu letnich ognisk i wieczorów na ganku.

Poszewka na poduszkę Home & You 49 zł

Pojemnik Homla 39,99 zł