Płyta Red Hot Chill Peppers „Return of the Dream Canteen” Empik 62,99 zł, Słuchawki bezprzewodowe JBL/Media Markt 319 zł
Visual Media Markt

ZASŁUCHAJ SIĘ

Jest antidotum na jesienną chandrę, poprawia samopoczucie, pomaga się zrelaksować. Muzyka to balsam dla duszy, niezależnie, czy słuchamy jej w domowym zaciszu, na imprezie czy w samochodzie. Na jakie nowości warto zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy propozycje nowych albumów i multimediów, które znajdziecie w Złotych Tarasach!

Płyta analogowa Beyonce „Renaissance” Empik 319,99 zł, Gramofon Lerico/Media Markt 399 zł, Słuchawki JBL/Media Markt 699 zł

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Głośnik Sharp/Media Markt 199,99 zł

Płyta Pink Floyd „Oxymore” Empik 53,59 zł

Red Hot Chili Peppers, „Return Of The Dream Canteen”

To już druga płyta Red Hot Chili Peppers wydana w 2022 roku, następca platynowego dzieła „Unlimited Love”. Różni się od swojego poprzednika przede wszystkim mniejszą intensywnością dźwięków. Tracklista liczy aż 17 utworów, a pierwszy singiel, „Tippa My Tongue” cieszy się dużą popularnością w rozgłośniach radiowych. 

Płyta Lindsey Stirling „Snow Waltz” Empik 58,99 zł

Płyta Backstreet Boys „A Very Backstreet Christmas” Empik 67,99 zł

LISTA PRZEBOJÓW

Lindsey Striling, „Snow Waltz”

„Snow Waltz” to drugi album świąteczny znanej skrzypaczki, która kolejny raz udowadniła niezwykły dar do tworzenia muzycznych opowieści. Płyta zawiera osiem nowych interpretacji klasycznych utworów świątecznych oraz pięć oryginalnych utworów w nowych aranżacjach. Artystka do współpracy zaprosiła m.in. Gladiusa i Stephena Andersona, Bonnie McKee i Frawleya.

Backstreet Boys, „A Very Backstreet Christmas”

Wielki powrót boysbandu, który popularnością cieszył się w latach 90. Po trzydziestu latach Backstreet Boys w końcu przygotowali pierwszy w karierze świąteczny album. „A Very Backstreet Christmas” zawiera 13 utworów, w tym klasyki „I’ll Be Home For Christmas”, „Last Christmas” czy „Silent Night” oraz przyszłe gwiazdkowe evergreeny „Christmas In New York”, „Together” i „Happy Days”. 

Płyta Taylor Swift „Midnight” Empik 79,99 zł

Płyta analogowa Deep Purple „Live in Tokyo” Empik 210,12 zł

Tylor Swift, „Midnights”

Fani artystki w końcu doczekali się nowego krążka, który zapowiadano już od miesięcy. „Midnights” to dziesiąty studyjny album Taylor Swift. Znajdziemy na nim kolekcję utworów napisanych w środku nocy. Swift zabiera nas w podróż poprzez strachy i słodkie sny. Chodząc po domu i mierząc się z demonami artystyka opowiada historie trzynastu nieprzespanych nocy, które wydarzyły się w jej życiu.

Deep Purple, „Live in Tokyo 2001”

Deep Purple w 2001 roku koncertowali po całej Azji, by w końcu 24 marca zawitać do Tokio na dwa kolejne koncerty. Ten album będący zapisem „live” ujmuje te dwa eventy, które są najważniejszymi punktami repertuaru na żywo, i łączy je w jednym albumie. Tokijski pobyt Deep Purple był wyjątkowy ze względu na współpracę ze słynnym dyrygentem Paulem Mannem, Shin Nihon Philharmonic Select Orchestrą 

Głośniik Marshall/Media Markt 599 zł

Słuchawki JBL/Media Markt 769 zł