Lampion Home&You 139 zł, Świeca gwiazdka Home&You 21 zł, Kubek Homla 49,99 zł, Świeca choinka Zara Home 49,90 zł, Lampion LED Zara Home od 39,90 zł

Magia tkwi w szczegółach? Zdecydowanie! W sezonie jesień-zima 2021/2022 nie może zabraknąć małych akcentów do mieszkania, które sprawią, że w jednej krótkiej chwili zmienisz swoje wnętrza nie do poznania. Pośród wielości rozmaitości dostępnych w Złotych Tarasach można napotkać zarówno uniwersalne zestawy świec, taśm LED, jak i sezonowe dodatki w duchu Bożego Narodzenia. Czym zaskoczy nas zimowa kolekcja Home Decor?

Wizerunek: Zara Home (świeca 49,90 zł), Lampa Home&You 189 zł, Filiżanka Home&You 49 zł, Świeca zapachowa Home&You 29 zł, Lampion Home& You 159 zł

Świetlista aura, sprzyja każdemu!

Kto z nas nie marzy o chwili błogiego spokoju przy kominku lub w blasku świec delikatnie rzucających świetliste smugi na ścianę… Wszystko w cieniu chłodnych wieczorów, które stają się przecież coraz krótsze! Taki efekt możecie uzyskać także w swoim domowym zaciszu. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranego klimatycznego oświetlenia oraz akcesoriów. W salonie Homla Złote Tarasy pośród sezonowego asortymentu, znajdziecie nie tylko świece zapachowe ogrzewające was ciepłym zapachem olejku eterycznego, ale i taśmy LED o podobnej temperaturze barwowej.

Co da nam wykorzystanie ciepłego, rozproszonego i delikatnego oświetlenia? To sprytny zabieg pozwalający na stworzenie aury sprzyjającej relaksowi w atmosferze pełnej spokoju, intymności oraz wyciszenia. W tle może lecieć delikatna muzyka świąteczna lub klimatyczne kawałki jazzowe – propozycję kompozycji znajdziecie między innymi w artykule Poczytaj, Posłucha: Premiery zimowe. Brakuje tylko ciepłego pledu? O to także zadbamy!

Sznur lampek LED Zara Home 59,90 zł

Świeca zapachowa Home&You 39 zł

Rozsmakuj się w zimie pełnej ciepła!

Asortyment produktowy w Złotych Tarasach w sezonie jesień-zima 2021/2022, to nie tylko akcesoria stricte nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. W salonach Home&You, Homla oraz Zara Home możecie znaleźć gro produktów sezonowych wpisujących się w zimowe „klimaty”. Buszując między półkami napotkacie pięknie zdobione kubki, zaparzacze do herbaty, dzbanki,  a także pasujące do nich małe sztućce i serwetki. Zimowe zestawy wyglądają wyjątkowo, nawiązują wykończeniem do różnorodnego stylu – od fauny przez florę, aż po złote wykończenie rodem ze świata Wielkiego Gatsby’ego. Wisienką na torcie zimowej przygody mogą być pyszne i aromatyczne herbaty możliwe do zakupienia w herbaciarni Five o’clock na poziomie -1. Każdy wieczór jest dobry na chwilę zapomnienia, a Złote Tarasy, to miejsce, które jest zawsze po drodze. Warto nas odwiedzić, aby poszukać zimowych inspiracji dla domu.

Szklanka Homla 14,99 zł

Herbata świateczna Five O’Clock od 10 do 33 zł

Klasyka pisana mariażem zieleni z czerwienią

Patrząc na dodatki do mieszkania z perspektywy okresu świątecznego, nie sposób zapomnieć o klasycznym połączeniu zieleni z czerwienią. Może mieć ono ciekawe odsłony odzwierciedlające magię zimy, kojarzonej zwykle z jodłą, jemiołą, świerkiem oraz dużymi prezentowymi kokardami. W sezonie jesień-zima 2021/2022 prym wiodą nowoczesne formy ekspozycji zdatne do wykorzystania także w pozostałych miesiącach roku! Jednym z naszych must have jest stworzenie autorskiej kompozycji, która może być prezentowana w domu np. pod kloszem. W sklepach w Złotych Tarasach z akcesoriami dla domu wystarczy rozejrzeć się za świecami, paterą, drobnymi gałązkami oraz figurkami tematycznymi. Taki autorski zestaw postawiony na paterze wystarczy przykryć szklanym kloszem. Voilà! Ciekawa, inspirująca wystawka w duchu DIY gotowa! W ciągu roku można wymieniać figurki, które oddadzą charakter każdej z pór sezonowych.

Świecznik Home&You  59 zł

Świecznik Home&You 69 zł

Więcej inspiracji dla domu, znajdziecie także w artykule Zimą w domu najcieplej! Sprawdźcie co w szafach piszczy i dlaczego zima wymaga od nas dodatkowego przygotowania! ; )