Kubek Home&You 29 zł, Poszewka dekoracyjna Home&You 45 zł, Wizerunek: Five O’Clock (świeca 45 zł)

Kto powiedział, że zima jest straszna i zła, to nie do końca miał rację! W sezonie jesień-zima 2021/2022 nie może zabraknąć mięsistych i ciepłych akcesoriów dla domu takich jak koce, pledy, poduszki… Wymieniać można bez końca! W najnowszym wydaniu Kapsuły Mody chcemy zaprezentować nie tylko rozmaitości dekoracyjne, ale i rozgrzewające, ciepłe pidżamy. Sezon zimowy oficjalnie rozpoczęty, a razem z nim czas także na ciepłe i miękkie, szlafroki, kombinezony, pościel oraz kapcie.

Koszula od piżamy Etam  149,90 zł, Spodnie od piżamy Etam 119,90 zł, Świeca zapachowa Zara Home 49,90 zł

Jesienne wieczory, zimowe noce

Każdy dzień jest pełen wyzwań, którym musimy sprostać. Wracając do mieszkania szukamy swego ulubionego miejsca i przysłowiowej chwili dla siebie. To czas na regenerację, wyciszenie, a także miło spędzony czas w miejscu nam najbliższym. Dobrze jest wtedy zadbać nie tylko o rytuały pielęgnacyjne, ale i poczucie komfortu przed snem. Możemy go zapewnić sobie w bardzo prosty sposób – szczególnie, gdy wieczory stają się chłodne. Aromatyczna herbata, przygaszone światło, płomień świec i delikatna bawełniana pidżama zestawiona z puchatym szlafrokiem, to remedium na noce, które otulić chcą nas chłodnym szalem. W sezonie jesień-zima 2021/2022 pojawiły się produkty zarówno w stonowanej palecie barw, jak i te lekko zdobione np.: przeplatanymi barwnymi nićmi.

Poszewka dekoracyjna Homla 29,99 zł

Dyfuzor zapachowy Zara Home 119 zł

Pościel niczym zimowa kraina!

Sen ma zbawienną moc regeneracji. Wpływa także na naturalne procesy kształtujące funkcjonowanie organizmu np. metabolizm glukozy i ciśnienie krwi. To podczas snu nasze ciało i umysł nabierają sił, co pozwala nam zmierzyć się z wyzwaniami dnia następnego. W tym cyklicznym porządku warto zadbać także o walory estetyczne w naszej sypialni. Sezon jesień-zima 2021/2022, to także nowości w tekstyliach! Pośród asortymentu Home & You oraz Homla, znajdziemy tematyczne zestawy pościeli, poszewki oraz ich wypełnienia. W jednej chwili sypialnia może stać się zarówno magiczną krainą świątecznych łakoci, jak i oazą zimowego spokoju. Niezależnie od trendu oraz motywu, na który się zdecydujemy, sezonowa zmiana poszew nada wnętrzu innego klimatu. W sezonie zimowym warto zadbać także o świąteczną aurę np.: poprzez akcesoria zapachowe. W salonie Zara Home zakupić można zarówno świece zapachowe, jak i kultowe patyczki z flakonami pełnymi esencjonalnych perfum dla domu. Pośród nich wariacje od klasycznej wanilii po nuty drzewne i skórzane, które przywołują ciepły zapach palonego drewna w kominku.

Komplet pościeli Home&You od 169 zł

Koc dwustronny Homla 99 zł

Ciepło, cieplej… Koce i pledy.

W każdej sypialni oraz salonie, ciepłym akcentem zimowego wnętrza będzie koc, pled lub narzuta. To idealne uzupełnienie dla pozostałych elementów sezonowych dekoracji, które pojawią się w tym czasie w mieszkaniu. Cenimy sobie ich praktyczny charakter, ponieważ posłużą jako barwny akcent, który ogrzeje nawet największego zmarzlucha podczas mroźnego wieczoru lub poranka. Salony Home & You oraz Homla Złote Tarasy posiadają w asortymencie produkty z domieszką wełny, bawełniane oraz welurowe. Niezależnie od rozmiaru, faktury oraz barwy takiego nakrycia, każde wnętrze może zamienić się dzięki niemu w przestrzeń rodem z zimowego drewnianego domku w Aspen. Czasem poprzez mały akcent można zmienić charakter wnętrza nadając mu zupełnie innego wyrazu.

Więcej inspiracji dla domu, znajdziecie także w artykule M pod znakiem imprezyj! Sprawdźcie co w szafach piszczy i dlaczego zima wymaga od nas dodatkowego przygotowania! ; )

Świeca zapachowa Homla 39,99 zł

Koc Homla 79,99 zł