Biustonosz sportowy Nike/Intersport 129,99 zł, Hantel Intersport 79,99 zł, Mata do ćwiczeń Intersport 129,99 zł, Kettlebell Intersport 150 zł

Chłodne jesienne poranki i wieczory nie muszą być ospałe! Wszystko za sprawą odrobiny motywacji i organizacji. W ostatnim wydaniu Kapsuły Mody wraz z ekspertami siłowni Calypso Fitness Złote Tarasy przygotowaliśmy dla was materiał traktujący o jodze. Jeżeli forma wysiłku fizycznego w domowym zaciszu nie jest wyzwaniem. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Intersport, który wesprze was w sportowych zmaganiach.

Torba sportowa Nike/Intersport 129,99 zł, Biustonosz sportowy Nike/Intersport 129,99 zł, Piłka do ćwiczeń Intersport 69,99 zł, Klocek do ćwiczeń Intersport 39,99 zł

Sezon jesień-zima 2021/2022 będzie należał do aktywnych! Podtrzymanie dobrej kondycji z lata nie musi być tak trudne, jak się to wydaje. Wszystko za sprawą zarówno odrobiny ruchu, jak i dobrze zbilansowanej diety. Wspominając o produktach żywnościowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepiku Organic Farma Zdrowia. Więcej o dostępnych produktach przeczytać można w artykule Smaczna dieta z Organic Farma Zdrowia. Za zbilansowaną dietę odpowiadać mogą natomiast specjaliści punktu Natur House Złote Tarasy – skuteczna dieta pod okiem profesjonalistów.

Wałkek do masażu Intersport 59,99 zł

Hantle Intersport 29,99 zł

Marka Intersport posiada w asortymencie szereg różnorodnych akcesoriów, dzięki którym ćwiczenie w domu, stanie się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Chcąc zadbać o prawidłową amortyzację podczas wykonywanych ćwiczeń warto przemyśleć zakup maty. Niezależnie od tego czy skupimy się na brzuszkach tudzież podstawowych pozycjach jogi, zadbamy dzięki niej o komfort podczas wykonywanych ćwiczeń.

Skakanka Intersport 29,99 zł

Torba sportowa Nike/Intersport 129,99 zł

Chcąc wzmocnić wybrane partie mięśni np.: rąk oraz klatki piersiowej przydatne okażą się m.in. hantle oraz kettlebell. Stosowne obciążenie oraz plan wykonywanych ćwiczeń można opracować wraz z ekspertem siłowni Calypso Fitness Złote Tarasy. To, w jaki sposób można pracować nad poszczególnymi partiami mięśni, zdradza także artykuł Trening pod okiem trenera, gdzie Daniel Dernałowicz wskazuje krok po kroku, jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia.

Mata do ćwiczeń Intersport 159,99 zł

Koło do masażu Intersport 149,99 zł

Przy wysiłku fizycznym warto zadbać także o rozciągnięcie poprzez stretching oraz rozmasowanie mięśni. W ofercie Interpsort Złote Tarasy znajdują wałki do samodzielnego masażu, dzięki którym można zarówno zmniejszyć ból mięśni, jak i przyspieszyć ich regenerację. Odpowiednio dobrany profil i twardość pianki zapewnia przyjemny masaż. Jedną z propozycji w ofercie jest seria Energetic Solid wykonana z pianki. Produkt można stosować zarówno przed, jak i po treningu.

Masażer Intersport 119,99 zł

Legginsy Intersport 69,99 zł